INGLIPUU võimaldab ka Sinul olla mõne lapse jaoks neil jõuludel tõeline ingel.
Maxima kauplustes üle Eesti ootavad poekülastajaid INGLIPUUD, millel ripuvad kingisoovid lastelt, kelle perel napib võimalusi soovitud jõuluunistuse täitmiseks INGLIPUUD asuvad 42 Maxima kaupluses. Koostöös 31 linna ja valla sotsiaaltöötajatega on INGLIPUUDELE riputatud 1300 lapse kingisoovid.Kui Sa tunned, et soovid täita mõne lapse jõuluunistuse, siis toimi nii:
Maxima Eesti hoolitseb selle eest, et kingitus saaks kenasti pakitud. Koostöös iga piirkonna sotsiaaltöötajatega jõuavad kingitused enne aasta lõppu just nende lasteni, kes on oma soove jaganud. Ükski jõulusoov ei jää täitmata: nende laste kingitused, kes endale kampaania jooksul inglit ei leia, soetab Maxima Eesti.

Kauplused

Kuidas saab 22. detsembriks kella 18ks vähekindlustatud peres elavale lapsele ingliks hakata:

• Vaata üle veel täitmata inglisoovide nimekiri siit

• Vali nimekirjast laps, kellele soovid olla heaks ingliks.

• Kui oled kingi välja valinud palun märgi nimekirja tabeli vastavatasse lahtritesse oma kontakt, millisesse kauplusesse kingituse ja millal tood, et ka teised teaksid, et see laps on juba ingli leidnud ja teaksid valida endale teise lapse soovi, kes ootab veel inglit.

• Kingi võid teha üksi või koos sõpradega või kogu oma kollektiiviga.

• Osta kingitus ükskõik millisest poest ja vii see hiljemalt 22.12.2016 kell 18 tagasi samasse Maximasse, kus on lapse kingisoovi asukoht tabelis kirjas.

• Kui elad Tallinnas ja soovid kinki teha väljaspool Tallinna elavale lapsele, vii kingitus hiljemalt 22.12.2016 kell 18 tagasi Tallinnas asuvasse Smuuli 9 asuvasse Maxima XX infoletti. Lisa kindlasti juurde lapse nimi, linn ja kingituse nimetus, et teaksime kingi õigele adressaadile toimetada.

INGLIPUU on Maxima Eesti iga-aastane heategevuslik jõulukampaania. Koostöös piirkonna sotsiaaltöötajatega on INGLIPUUDELE riputatud 1300 lapse kingisoovid, kelle perel napib võimalusi soovitud jõuluunistuse täitmiseks.


Korduma kippuvad küsimused

Kas kingituse saab teha ka mitmekesi?

Jah, muidugi. Kutsu appi oma sõbrad või kolleegid ja täitke mõni kingisoov ühiselt.

Kas ma saan ise kingituse lapsele otse üle anda?

Ei, sest vältimaks laste „sildistamist“ pere majandusliku olukorra alusel peame me tagama laste ja perede konfidentsiaalsuse. Kingitused toimetavad lastele jõuludeks kätte sotsiaaltöötajad.

Kuidas on valitud Inglipuule soovid?

Iga kohaliku omavalitsuse sotsiaaltöötajad edastasid meile oma piirkonnast nende laste soovid, kes sel aastal kõige enam abi vajavad.

Kas ma pean ostma kingid ainult Maxima kauplustest?

Inglipuul olevaid kinke võib osta sealt, kus ise soovid. Võid tuua ka mõne uue eseme, mille oled varem ostnud, aga see on kodus mingil põhjusel kasutama jäänud. Võid valmistada Inglipuu kingisoovi alusel kingi ka ise. Peamine – kingitus peab olema uus.

Kuidas saan infot, millised soovid on veel alles?

Kõige operatiivsemat infot, millised kingid sinu piirkonnas ootavad veel head inglit, leiad meie kodulehelt www.maxima.ee . Uuendame infot kord päevas. Selleks, et kingisoovi valida, tuleb minna kauplusesse.

Kui kiiresti peaksin kingituse ära tooma?

Too oma kingitus ära esimesel võimalusel sama kauplusesse, kust Sa lapse kingisoovi võtsid. Kui tegu on Maxima XX ja Maxima XXX kauplusega, siis anna kingitus üle infoletis. Kui kauplus on Maxima X formaat, siis kingituse võtab vastu kassapidaja. Inglite abilised jõuavad kingitused õigeks ajaks lasteni toimetada kui tood lubatud kingituse hiljemalt 19.12.2016.

Kas ma võin panna kingitusega kaasa jõulukaardi?

Jah, võid küll. Armas oled, kui kirjutad näiteks „Häid jõule soovib sulle Toomas perega“ vms. Piisab Sinu eesnimest.

Kuidas ma saan vastuseid täiendavatele küsimustele?

Palun helista telefonil 55567250 või saada e-kiri inglipuu@maxima.ee .

Teenused

MAXIMA Finants MAXIMA Poliis teleMAXIMA MAXIMA Koopiad Kinkekaardid