Korduma kippuvad küsimused
Tagasi

Kui MAXIMA raha ei ole laekunud kaardile ?
Infot saate kõikidest MAXIMA kauplustest või kirjutades e-posti aadressile maxima@maxima.ee
Miks nõutakse ankeedis isiklike andmete avaldamist?
Isikuandmeid vajatakse selleks, et paremini mõista kliendi ootusi ja vajadusi. Et saaksime posti või e-posti teel teha sobivaid pakkumisi teenustele ja kaupadele just Teie vajadusi ja harjumusi silmas pidades. Samuti Eesti Vabariigi seadusest tulenevate kohustuste täitmiseks. Kui Te ei soovi saada erinevaid pakkumisi ega informatsiooni MAXIMA Eesti OÜ-lt, siis saatke palun oma teade e-postiga aadressile maxima@maxima.ee ja me lubame, et rohkem Teid ei tülita.
Kuidas ja kui palju ma saan MAXIMA raha koguda?
Iga kord, kui ostate  MAXIMA kauplustes Aitäh kaardiga, kogute MAXIMA raha (1% ostetud summalt). Rahalises vääringus võrdub 1 MAXIMA raha 1 euroga. MAXIMA raha ei saa koguda tubakatoodete alkohoolsete jookide ja Maxima kinkekaardi ostu eest, kolmandate osapoolte teenuste eest (mobiilside kõnekaardid, fototeenused, loteriipiletid, transpordivahendite piletid, arvete tasumine, taara jne). MAXIMA rahaga ei saa maksta tubakatoodete, alkoholi ega kolmandate osapoolte teenuste eest.
Kust ma saan teada, kui palju on mul MAXIMA raha kogutud?
MAXIMA raha jääki näete ostutšekilt ja sisselogituna AITÄH kontol.
Kuidas soetada Aitäh kliendikaarti ?
Aitäh kliendikaardi saate soetada ükskõik millisest MAXIMA kauplusest üle Eesti. Aitäh kaart maksab 1 euro.
Mida teha, kui olen kaardi ära kaotanud?
Kaardi kaotuse, täiendava informatsiooni ja kaebuste korral palume võtta ühendust telefonil 800 2121 tööpäevadel kella 8.00 - 17.00. Infot saate samuti kõikidest MAXIMA kauplustest või kirjutades e-posti aadressile klienditugi@maxima.ee.
Kaotatud, varastatud või rikutud kaardi asendamiseks tuleb tasuda hinnakirjajärgne kaardi maksumus.
Kui kaua kehtib Aitäh kliendikaart?
Kehtivusaeg on näidatud kaardil. Aitäh kliendikaardi kehtivusperioodi lõppemisel MAXIMA Eesti OÜ kliendikaarti automaatselt ei uuenda. Aitäh kliendikaardi vahetamiseks tuleb pöörduda ükskõik millisesse MAXIMA kauplusesse Eestis.
Kui kaua kehtib Aitäh kliendikaardile kogunenud MAXIMA raha?
Kalendriaasta jooksul kogutud MAXIMA raha kehtib järgmise kalendriaasta 31. märtsini. Pärast kehtivuse lõppu annulleeritakse MAXIMA raha ning seda ei kompenseerita.

Teenused

MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid
Radote klaidą?