Jaemüügipinnad rentimiseks meie supermarketites

Kas olete mõelnud oma äri meie supermarketis arendada või soovite teada rohkem üürimisvõimaluste kohta? Meie supermarketites on võimalik mitmesuguseks tegevuseks rentida jaemüügipindasid. 

 

 

Konkreetses linnas üürimiseks vaadake meie vabu üüripindu ja kontakte.

 

Vabad üüripinnad

Tarnijatele

Peame sammu uuendustega ning oleme alati huvitatud uutest toodetest. Seega oleme pidevalt avatud koostööks Eesti ja välismaiste tarnijatega.
MAXIMA ostujuhid vastutavad meie kaubavaliku ja kaupade jõudmise eest kauplustesse. Samuti sõlmivad nad tootjate-maaletoojatega tarnelepinguid ning peavad hinnaläbirääkimisi.

Kui soovite, et Teie tooted ja kaubad jõuaksid MAXIMA kaubandusketti, võtke kindlasti meiega ühendust.

Käitumiskoodeks

Käesoleva tarnijate Käitumiskoodeksi (edaspidi – Käitumiskoodeks) eesmärk on määratleda MAXIMA GRUPĖ UAB ja seda otseselt või kaudselt kontrollivate juriidiliste isikute (edaspidi Grupp või Grupi Ettevõte) peamised nõuded tarnijatele eesmärgiga luua eeldused kõrgeimate tööeetika standardite juurutamiseks tarneahelas. Käitumiskoodeks väljendab Grupi Ettevõtte jõupingutusi püsiva koostöö tugevdamisel tarnijatega, edendades seaduslikke professionaalseid ja õiglasi praktikaid, sealhulgas austust inimõiguste vastu, tööeetikat ja keskkonnakaitset.

Teenused

Äpp Kinkekaardid