Värske liha

Värske liha otse farmist! 73% Maxima poodide lihavalikust on pärit Eestist. See tähendab värskust ja kvaliteeti, sest lemmiktooted jõuavad farmist kiiresti sinuni. Suuremates Maxima kauplustes ootab sind ka kuulus kodumaine Frank Kutteri liha, mida hindavad kõrgelt mitmete Eesti tipprestoranide peakokad. Maitsev toit saab alguse kvaliteetsest toorainest ja me oleme uhked, et saame pakkuda parimaid maitseelamusi odava Maxima hinnaga.

Värske kala

Värske kala otse merest! Euroopa parimate kalaturgude kvaliteetkaup jõuab Maxima lettidele kolmapäeviti ja reedeti. Rahva lemmik – värske lõhe – on saadaval kõikides meie kauplustes üle Eesti, suuremad Maxima poed aga pakuvad laiemat valikut kodumaisest lestakalast gurmaanide lemmikute tuunikala, beebikaheksajalgade ning kammkarpideni. Värske kala ja mereannid ootavad sind Maximas aastaringselt.

Värske piim

Värske piim otse farmist! Et sinu lemmik piimatooted oleksid su kodupoes alati saadaval, moodustab Eesti tootjate looming juba 70% kõikidest Maxima valikus olevatest piimatoodetest. Kiiresti leiavad tee meie kauplustesse parimad Eesti turule jõudnud uudiskaubad ning ka laktoosivabade toodete osakaal Maximas kasvab pidevalt.

Küpsetised

Värsked küpsetised otse ahjust! Maxima kauplustes kohapeal valmivate maitsvate, suus sulavate küpsetiste kõrval leidub meie poodides alati ka värskeid küpsetisi ning saia-leiba Eesti Pagarilt ja teistelt kodumaistelt tootjatelt. Juba ühtekokku 58% kõikidest Maximas pakutavatest küpsetistest on pärit Eestist!

Puu- ja juurvili

Värske puu- ning juurvili otse aiast ja peenralt! Maxima puu- ja juurviljaletid on Eestis hinnatud ja armastatud. Igati teenitult, sest alati värske ja vitamiinirikas kaup sinu kodupoes on see, mida vajad igapäevaseks toiduvalmistamiseks. Eriti laia, ka tubli annuse eksootikat sisaldava valiku puu- ja juurvilju leiad suurematest Maxima kauplustest!

Maximast saad oma toidulauale alati värske ja kvaliteetse toidu, mida armastab kogu Eesti. Seda alati odava Maxima hinnaga, et säästaksid oma pere eelarvet.

Kõik, mis vaja leiad iganädalasest
kliendilehest odava Maxima hinnaga.

VAATA KATALOOGI

Teenused

Äpp Kinkekaardid