Meist
Tagasi

Maxima jaekaubanduskett tegutseb Eestis alates aastast 2001. Ketti kuulub üle kogu Eesti 83 kauplust, millest 58 on Maxima X kodukauplused, 22 Maxima ja, XX supermarketid, 3 Maxima XXX hüpermarketid. Jaekaubandusketti kuuluvad ka 12 tootmistsehhi ja logistikakeskus. Maxima jaoks on oluline pakkuda klientidele kvaliteetset ja eestimaist toidukaupa.

2015. aastal sai Maximast esimene jaekaubanduskett, kes avas toidu- ja esmatarbekaupade veebipoe e-Maxima, mis sai 2018. aasta oktoobris uue kuue ja nime Barbora. 2020. aastal lansseerisime Eestis esimese jaekaubandusketina mobiilse ostupuldi, mida premeeriti ka 2020. aasta kaubandusteo tiitliga.

Maxima väärtustab iga Eestimaa peret ja tema aega. Töötame ühtse meeskonnana, et igal perel oleks võimalik meie kauplustest osta just seda, mida tema pere vajab. Me töötame iga päev selle nimel, et see, mis vaja, oleks olemas – alati värskena ja odava hinnaga.

Odava ostukorviga säästad enam ja nii jääb oma perevajaduste rahuldamiseks rohkem nii raha kui aega. Lisaks odavale hinnale pakume ka kiiret ja kontaktivaba ostlemise võimalust – Maxima äppi, see on just see, mis vaja, kui hindad oma aega ning turvalisust ostlemisel.

Otsime igal sammul võimalusi, kuidas klientidele parimat hinda, kvaliteetsemaid ja mitmekesiseimat kaubavalikut ja teenindust pakkuda. Kogu meie meeskond hoiab au sees Maxima väärtusi: Maxima hindab kõrgelt inimese õigust vabalt valida tegevusala, elukutset ja töökohta, sõltumata tema töövõime ulatusest. Seetõttu oleme ka liitunud Tööandjate Ühisusega, mis koondab tööandjad, kes kohtlevad vähenenud töövõimega inimesi võrdselt kõigi teiste tööle kandideerijate ja töötajatega.

Maxima jaoks on oluline, et kõik inimesed tunneksid ennast organisatsioonis hästi ja seetõttu oleme ka Eesti Personalijutimise Ühingu PARE liikmed, et pidevalt kasvatada inimeste juhtimise kvaliteeti. Maxima on ka Kaupmeeste Liidu ja Tööandjate Keskliidu liige. Kuna Maxima on võtnud missiooniks toetada toimetulekuraskustes inimesi, siis teeme juba mõnda aega koostööd ka Toidupangaga.

Maximas toimub juba 2009. aastast Inglipuu heategevuskampaania. Selle käigus kogutakse poekülastajate abiga kingitusi neile, kes seda väga vajavad: puudustkannatavate perede lastele. Detsembris paigutatakse Maxima kauplustesse üle kogu Eesti Inglipuud. Neid ehivad laste nimed ja kingisoovid, mis kogutakse koos linna, linnaosa või kohaliku valla lastekaitsetöötajaga.

Soovide täitmine teeb rõõmu paljudele lastele, kelle jaoks võib kingitus Inglilt olla ainus. Igal aastal kogutakse Inglipuu heategevuskampaaniaga ligi 2000 kingitust. Need jõuavad Inglipuude alt saajateni pühadeperioodil lastekaitsetöötajate abiga.

Alates 2018. aastast annab Maxima välja tegelusraamatut lastele. Nii nagu 2019. aastal oli ka 2020. aastal Eesti kolm enim müüdud raamatut Heli Illipe-Sootak poolt kirjutatud ja Maxima poolt välja antud tegelusraamat lastele "Mina hoolin Eestist" – esimesel kohal eestikeelne ja teisel kohal venekeelne raamat.

Kolmas populaarseim raamat oli meie müügiosakonna müügiarenduse projektijuhi Jekaterina Lomaško poolt koostatud põnevate ülesannetega nupuraamat "Nuputame! Dio, Aiti ja Eesti sõbrad". "Mina hoolin Eestist!" laste tegelusraamat oli järg ülimenukale "Meie Eesti" ja "Minu Eesti seiklus" raamatutele.

Igapäevaselt teenindavad Maxima kauplused keskmiselt 140 000 inimest ja Maxima meeskonda kuulub üle 3700 inimese. Aastal 2020 oli jaekaubandusketi käive 502,9 miljonit eurot. Seeläbi kuulub Maxima jätkuvalt Eesti suurimate ettevõtete, tööandjate ja maksumaksjate TOP10-sse.

Maxima Eesti kuulub Leedu päritolu jaekaubanduskontserni Maxima Grupé, mis ühendab üle 1300 kaupluse Eestis, Lätis, Leedus, Poolas ja Bulgaarias. Kokku töötab Maxima grupis ligi 40 000 töötajat ja päevas teenindatakse üle 1,3 miljoni inimese. 
 

Teenused

Äpp Kinkekaardid