Meist
Tagasi

Maxima Jaekett tegutseb Eestis alates aastast 2004. Ketti kuulub 81 kauplust, millest 56 on Maxima X kodukauplused, 21 Maxima XX supermarketid, 3 Maxima XXX hüpermarketid ning üks Express-formaadi mugavuspood. Maxima avas esimese jaekaubandusketina 2015. aastal toidu- ja esmatarbekaupade veebipoe e-Maxima, mis sai 2018. aasta oktoobris uue kuue ja nime Barbora. Igapäevaselt teenindavad Maxima kauplused keskmiselt 170 000 inimest. Jaeketti kuuluvad ka kaheksa kulinaariatsehhi ja logistikakeskus. Kõigis Maxima Eesti ettevõtetes töötab Eestis ligikaudu 3 700 inimest.

Täna kuulub Maxima meeskonda ligi 3 700 inimest. Igapäevaselt teenindame Maxima kauplustes keskmiselt 170 000 ostjat. Aastal 2017 ületas jaeketi müügikäive 470 miljoni eurot ja investeeringud ulatusid 11 miljoni euroni. Seeläbi kuulub Maxima jätkuvalt Eesti suurimate ettevõtete, tööandjate ja maksumaksjate TOP10-sse.

Näeme oma meeskonda Eesti hinnatuima jaekauplejana. Selleks otsime igal sammul parimaid võimalusi pakkumaks ostjatele parimaid hindu, kaubavalikut ja teenindust. Alustaladeks on kogu meeskonnale ettevõtte väärtused: töötame ostjate heaolu nimel, oleme ühtne meeskond, igaüks on oluline ning võtame kätte ja teeme ära.

Selleks, et rakendada Maxima Grupi ettevõtetes kõige kõrgemaid äristrateegia standardeid, tegutseme oma organisatsioonis ärieetika koodeksi alusel.

Arvestades ettevõtte juhtimise parimaid tavasid ja börsil noteeritud äriühingutele kohaldatavaid kohustusi, oleme kirja pannud ka korruptsioonivastased põhimõtted.

Maxima Eesti kuulub jaekaubanduskontserni Maxima Grupé, mis ühendab 568 kauplust Eestis, Lätis, Leedus, Poolas ja Bulgaarias.

Teenused

MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid