Meist
Tagasi

Esimene Maxima kauplus Eestis avati Eestis 27. mail 2004 Tartus Kalda teel. Tänaseks on meie jaeketil 76 kauplust üle Eesti. Neist 54 on Maxima X kodukauplused, 19 Maxima XX supermarketid, 3 Maxima XXX hüpermarketit. Maxima avas esimese jaekaubandusketina 2015. aastal toidu- ja esmatarbekaupade veebipoe e-Maxima, mis sai 2018. aasta sügisel uue kuue ja nime Barbora.

Lisaks kauplustele kuuluvad Maxima koosseisu veel 14 tootmistsehhi ja logistikakeskus.

Täna kuulub Maxima meeskonda ligi 3 700 inimest. Igapäevaselt teenindame Maxima kauplustes keskmiselt 165 000 ostjat. Aastal 2017 ületas jaeketi müügikäive 470 miljoni eurot ja investeeringud ulatusid 11 miljoni euroni. Seeläbi kuulub Maxima jätkuvalt Eesti suurimate ettevõtete, tööandjate ja maksumaksjate TOP10-sse.

Näeme oma meeskonda Eesti hinnatuima jaekauplejana. Selleks otsime igal sammul parimaid võimalusi pakkumaks ostjatele parimaid hindu, kaubavalikut ja teenindust. Alustaladeks on kogu meeskonnale ettevõtte väärtused: töötame ostjate heaolu nimel, oleme ühtne meeskond, igaüks on oluline ning võtame kätte ja teeme ära.

Maxima Eesti kuulub jaekaubanduskontserni Maxima Grupé, mis ühendab 568 kauplust Eestis, Lätis, Leedus, Poolas ja Bulgaarias.

Teenused

MAXIMA Finants MAXIMA Poliis teleMAXIMA MAXIMA Koopiad Kinkekaardid