105 Ida-Virumaa vähekindlustatud lapse jõulukink veel poodi toomata
2018-12-07
Tagasi

Veel viimased 5 päeva on jäänud heategevusprojekti Inglipuu vähekindlustatud laste kingituste ära toomiseks. Ida-Virumaal oodatakse Maxima kauplustesse 105 jõulukingitust, mille soovid on inglipuudelt heategijate poolt täitmiseks võetud. Kokku ootab Inglipuu projekti raames Ida-Virumaal kingitust 227 vähekindlustatud last.  
 
Maxima tegevjuhi kt Marko Põder sõnul on enamus Maxima kaupluses asuvatelt inglipuudelt soovid täitmiseks võetud, ent kingitused pole veel poodidesse jõudnud. “Täname väga tänavusi tublisid heategijaid, kes on tänaseks peaaegu kõigi ehk juba 200 lapse unistuse täitmise enda peale võtnud. Kingitusi on meie kauplustesse tagasi jõudnud 122. Inglipuu projekt kestab veel viimaseid päevi ja palume kõigil heategijatel, kes on kingisoovi valinud, tuua kingitus samasse kauplusesse hiljemalt 11. detsembriks,” sõnas Põder.
 
 “Üsna mitmes kaupluses on ära toodud vaid mõned kingitused. Et kingitused pühade ajaks ikka lasteni jõuaksid, paneme headele inimestele südamele, et nad kingituste toomisega kiirustaksid,” lisas Põder ja tänas kõiki neid, kes kingi juba ära on toonud.
 
Ida-Virumaal ripub inglipuudel veel 25 majanduslikes raskustes perede laste jõuluunistust, mis  
ootavad täitmist. Täpse soovide arvu ja nende asukohad leiab veebilehelt www.maxima.ee/inglipuu.
 
Vähekindlustatud perest pärit lapsele jõulukingituse tegemiseks tuleb valida Maxima kaupluses asuvalt inglipuult lapse jõulusoov. Inglipuude asukohad ja täitmata kingisoovide arvu leiab Inglipuu kodulehelt www.maxima.ee/inglipuu. Ostetud kingituse saab pakkimata kujul jätta kas Maxima infoletti või kassasse. Maxima hoolitseb kingituste pakkimise eest ja pakkide lasteni toimetamisel on abiks piirkonna sotsiaaltöötajad.  
 
Üle Eesti ootab Inglipuu projekti raames kingitust 1333 vähekindlustatud last. Heategevusprojektis saab osaleda 11. detsembrini.
MAXIMA Finants MAXIMA Poliis teleMAXIMA MAXIMA Koopiad Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutę.