Kiirusta: menukat „Minu Eesti seiklust“ on kauplustes veel viis tuhat eksemplari
2019-03-12
Tagasi

Mullu Eesti populaarseima lasteraamatu järg „Minu Eesti seiklus“ on võitnud ka sel aastal eestimaalaste südamed ning juba esimese kahe nädala jooksul soetati raamatu esmatiraažist ligi 20 000 raamatut. Maxima ning lastekirjaniku Kätlin Vainola ja illustraator Elina Sildre koostööna valminud raamatut on kauplustes veel alles viis tuhat eksemplari.
 
 „Meie kauplustes on alles veel viis tuhat eksemplari „Minu Eesti Seiklus“ tegelusraamatut, mille peategelased on lõbusad semud Pliks ja Plaks,“ märkis Maxima kommertsdirektor Kristina Mustonen. Eestikeelseid raamatuid on kauplustes saadaval 3500 ja venekeelseid 1500 eksemplari.
 
„Raamatu soe vastuvõtt näitab, et Eesti laste õpihimu Eesti riigi, kultuuri ja siin elavate inimeste kohta on muljetavaldavalt suur,“ ütles Mustonen ja lisas, et soovijatel tuleb raamatu hankimisega kiirustada, sest kogutiraaži arvesse võttes on alles jäänud vaid käputäis raamatuid. Tegelusraamatu tiraažiks koos kordustrükiga sai 36 000 ja nupuvihikuid trükkis jaekett 12 000 eksemplari. Tänase seisuga on tegelusraamatuid koos nupuvihikutega müüdud 39 000.
 
Raamat on saadaval ka vene keeles. Raamat maksab 3,99 eurot ja nupuraamat 1,49 eurot. Raamatusse sobivaid kleepse jagatakse iga üle 12-eurose Maxima ostu või kampaaniamärgistusega toodete puhul kuni 18. märtsini.
 
Maxima jaekett tegutseb Eestis alates aastast 2004. Ketti kuulub 80 kauplust, millest 56 on Maxima X kodukauplused, 21 Maxima XX supermarketid, 3 Maxima XXX hüpermarketid. Maxima avas esimese jaekaubandusketina 2015. aastal toidu- ja esmatarbekaupade veebipoe e-Maxima, mis sai 2018. aasta oktoobris uue kuue ja nime Barbora. Igapäevaselt teenindavad Maxima kauplused keskmiselt 170 000 inimest. Jaeketti kuuluvad ka kaheksa kulinaariatsehhi ja logistikakeskus. Kõigis Maxima Eesti ettevõtetes töötab Eestis ligikaudu 3 700 inimest.
MAXIMA Finants MAXIMA Poliis teleMAXIMA Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutę.