Kohtla–Järve kõigi 4 Maxima kaupluse 142 töötaja testitulemused negatiivsed
2020-04-21
Tagasi

Maxima testis Kohtla-Järve kõikide oma kaupluste töötajaid koroonaviiruse tuvastamiseks. Kõik  142 Maxima 4 kaupluse töötajat on testitud ning kõik testitulemused on negatiivsed. Kokku on Maxima tänaseks testinud 850 töötajat üle Eesti ning Maxima  jätkab vajadusel ka edaspidi oma töötajate testimist.  

MAXIMA Eesti tegevjuhi Edvinas Volkase sõnul on ettevõtte jaoks oluline, et kliendid ja töötajad võiksid ennast Maxima poodides tunda turvaliselt ja lähtudes olukorrast, kus Ida-Virumaal kasvas nakatunute arv, viisime omal initsiatiivil läbi neljas Kohtla-Järve kaupluses töötajate masstestimise. „Tänaseks oleme saanud kätte kõikide oma töötajate testitulemused ning heameel on tõdeda, et kõigi 142 töötaja testitulemused on negatiivsed,“ sõnas Edvinas Volkas.

„Kohtla-Järve on igapäevaste ostude tegemise koht paljudele ümberkaudsetele  külade ja alevite elanikele, seega on inimestele väga oluline teadmine, et Maxima kauplused on turvalised ja ohutud nii töötajatele kui ka klientidele,“ sõnas Edvinas Volkas.

„Oleme kindlad, et ellu viidud meetmed tõstavad veelgi turvalisust ja ohutust kaupluses, omaltpoolt palume haigusnähtudega klientidel poodi mitte tulla, et  vähendada võimalikku nakatumisohtu nii töötajatel kui ka teistel klientidel kauplustes,“ edastas omapoolse palve Edvinas Volkas.
MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutaę.