Kõige odavamad koolikaubad on Maximas.
2021-08-19
Tagasi

Kõige odavamad koolikaubad on Maximas

 Swedbanki Rahaasjade Teabekeskus koostas nelja jaeketi põhjal esimesse klassi mineva lapse koolikaupade hinnavõrdluse, millest selgus, et soodsaima hinnaga saab koolitarbed osta Maximast, kus need maksavad 31 eurot. Prismas tuleb sarnaste toodete eest maksta kõige krõbedamat hinda, koguni 51 eurot.

Kõige odavama Maxima ja kallima Prisma vahele mahuvad veel Rimi, kus samad koolikaubad maksavad 38 eurot, Selveris on nende hinnaks 42 eurot.

Hinnavõrdluse aluseks võeti esimesse klassi mineja soovituslikud koolitarvete nimekirjad. Maxima suurematest kauplustest võib leida hea hinnaga vihikuid, mappe, kunstitarbeid, joonestuvahendeid ja loomulikult pinali ning koolikoti, kuhu need asjad panna.

Selleks, et kaupluses sisseoste tehes oleks hea jälgida, mis ostetud ja mis veel ostukorvi lisamata, on Maxima loonud lihtsa süsteemi, mille alusel seda jälgida. Olemasolevad või ostukorvi lisatud koolitarbed saab maha kriipsutada lehel www.maxima.ee/nimekiri, mis toimib nii veebis kui ka mobiilis. Kaupluses on võimalik ka paberil füüsiline nimekiri ette võtta.

„Soovime, et kõikide perede jaoks oleks esimene koolipäev suur rõõm ja koolitarvete ostmine võimalikult lihtne. Kõik koolikaubad saab nimekirja alusel osta soodsaima hinnaga Maximast. Meil on ettevõttesiseselt ka traditsioon, et meie töötajate lapsed saavad 1.klassi mineku puhul kingituseks koolipaki,“ selgitas Maxima turundusdirektor Tiia Schapel.

Koolikaupade hinnavõrdluses välja toodud hinnad olid Torupilli ja Pirita Selveris 29. juulil, Prisma e-poes 9. augustil ja Rimi e-poes ning Maximas 16. augustil.

MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid