Lahtise leti toitu saab küsida mekkimiseks
2019-05-03
Tagasi

Neile klientidele, kes sooviksid uusi maitseid proovida, teadkem – tuleb vaid sellekohane küsimus esitada. Jaekett kinnitab, kõiki Maxima pakkimata kulinaariatooteid võib letitöötajalt küsida maitsta.
 
Maxima Eesti valmistoidu osakonna direktori Ruta Kallaspooliku sõnul on valdkond tegemas läbi  võidukäiku. “Valmistoit on järjest naturaalsem, parema maitse ja kvaliteediga ning aina lähedasem kodutoidule.”
 
Kallaspoolik selgitas, et nii maailmatrendid kui ka jaeketi külastajate eelistused näitavad, et aina enam otsitakse söögilauale kiireid lahendusi, olgu siis argipäevaks või pidustusteks. Seetõttu on valmistoit hea ja ajasäästlik alternatiiv kodus kokkamisele. “Aga samas eeldatakse ikka, et toit on maitsev, kvaliteetne ja värske. Peame ootustega kaasas käima.”
 
Kuressaare Maximas on valmistoidu letis hulga uusi tooteid
 
Valmistoidu osakonna direktor jagab teadmist, et käesolevast kuust on Kuressaare valmistoidu valik saanud hulgaliselt lisa. „Sellest kuust saavad saarlased osta pakendamata kulinaariatooteid. Oleme valikusse lisanud 25 kõige populaarsemat toodet“. Ühtlasi on poes rikkalik valik pakendatud kulinaariatooteid.
 
Kaupluse juhataja Reelika Poopuu soovitab proovida jaeketi omamärgi toodangust sushisalatit ning taimetoitlastele suurepäraselt sobivat baklazaanisalatit.
 
Jaeketi omamärgi Meistrite kvaliteet tooteid saab Maximas mekkida  3. ja 10. mail kell  17-19  ja 4. ja 11. mail kell 11-13, kui toimub uute toodete degusteerimine. Neile klientidele, kes degusteerimistele ei jõua, siis teadmiseks, et kõiki Maxima pakkimata kulinaariatooteid võib alati küsida ka letitöötajalt maitsta. Kõik omamärgi tooted valmistatakse käsitööna Tallinnas või Pärnus Maxima tootmistsehhides.
 
MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutę.