Ligi pooled Saaremaa vähekindlustatud laste jõulukingid veel poodi toomata
2018-12-07
Tagasi

Veel viimased 5 päeva on jäänud heategevusprojekti Inglipuu vähekindlustatud laste kingituste ära toomiseks. Kuressaares oodatakse Maxima kauplusesse 19 jõulukingitust, mille soovid on inglipuudelt heategijate poolt täitmiseks võetud. Kokku ootab Inglipuu projekti raames Saaremaal kingitust 39 vähekindlustatud last.  
 
Maxima tegevjuhi kt Marko Põder sõnul on kõik Kuressaare Maxima kaupluses asuvalt inglipuult soovid täitmiseks võetud, ent kingitused pole veel poodi jõudnud. “Täname väga tänavusi tublisid heategijaid, kes on kõigi ehk 39 lapse unistuse täitmise enda peale võtnud. Kingitusi on meie kauplustesse tagasi jõudnud aga 20. Inglipuu projekt kestab veel viimaseid päevi ja palume kõigil heategijatel, kes on kingisoovi valinud, tuua kingitus samasse kauplusesse hiljemalt 11. detsembriks,” sõnas Põder. 
 
 “Et kingitused pühade ajaks ikka lasteni jõuaksid, paneme headele inimestele südamele, et nad kingituste toomisega kiirustaksid,” lisas Põder ja tänas kõiki neid, kes kingi juba ära on toonud.
 
Vähekindlustatud perest pärit lapsele jõulukingituse tegemiseks tuli valida Maxima kaupluses asuvalt inglipuult lapse jõulusoov. Inglipuude asukohad ja täitmata kingisoovide arvu leiab Inglipuu kodulehelt www.maxima.ee/inglipuu. Ostetud kingituse saab pakkimata kujul jätta kas Maxima infoletti või kassasse. Maxima hoolitseb kingituste pakkimise eest ja pakkide lasteni toimetamisel on abiks piirkonna sotsiaaltöötajad.  
 
Üle Eesti ootab Inglipuu projekti raames kingitust 1333 vähekindlustatud last. Heategevusprojektis saab osaleda 11. detsembrini.
 

 

 

MAXIMA Finants MAXIMA Poliis teleMAXIMA MAXIMA Koopiad Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutę.