Maxima äpp on nüüdsest saadaval ka Huawei operatsioonisüsteemis
2020-09-02
Tagasi

Juunis tarbijateni toodud ning kahe kuuga üle 55 000 allalaadimise saanud Maxima Eesti mobiiliäpp on nüüdsest saadaval ka Huawei rakendustepoes AppGallery.
 
"Maxima mobiiliäpp on selle suve menukamaid rakendusi ning on nüüdseks Androidi ja Apple nutitelefonidesse alla laetud enam kui 55 000 inimese poolt," lausus Maxima Eesti turunduse ja avalike suhete osakonna juht Janne Laik. "Kauplejana on meie eesmärk pakkuda seda palju positiivset tagasisidet pälvinud lahendust kõigi levinumate operatsioonisüsteemide kasutajatele ja nüüdsest on rakendus saadaval ka Huawey AppGallery rakendustepoes."

Maxima Eesti mobiilirakendus toimib mobiilse ostupuldi ning digitaalse rahakoti ja kliendikaardina - ostu sooritamiseks on tarvis skaneerida telefoniga soovitud toote ribakood ning tasuda ostukorvi eest iseteenindus- või tavakassas. Ostude eest saab soovi korral tasuda rakendusse lisatud pangakaardiga või kassa pangaterminali kaudu. Maxima mobiilirakendus on eesti-, vene- ja inglisekeelne.

"Meie mobiilirakendus, mis võtab vajaduse poodi minnes kanda kaasas panga- või kliendikaarti, loob kontaktivaba ostlemise võimaluse kõigis 82 Maxima kaupluses üle Eesti, sõltumata kaupluse asukohast ja suurusest," märkis Janne Laik. 

Maxima Eesti jaekaubandusketti kuulub 82 kauplust, millest 57 on Maxima X kodukauplused, 21 Maxima XX supermarketid, 3 Maxima XXX hüpermarketit ja üks Express mugavuspood. Jaekaubandusketti kuulub kaheksa kulinaariatsehhi ja logistikakeskus. Maxima on Baltikumi suurim jaekaubandusettevõte. Maxima Eestis töötab 3700 inimest. DDB Brand Capitali Baltimaade kaubamärkide uuringu kohaselt on Maxima parima hinna ja kvaliteedi suhtega ettevõte Eestis.

MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutaę.