Maxima alandas püsivalt täiendavalt tuhandete toidu- ja kodukaupade hindu
2020-11-10
Tagasi

Maxima Eesti tegevjuhi Edvinas Volkase sõnul on jaeketi eesmärgiks olnud juba aastaid hoida Eestis hinnaliidri positsioon. "Nii Eestis, meie lähiregioonis  kui laiemalt kogu Euroopa majanduskeskkonnas on maad võtmas ebakindlus tuleviku suhtes, mistõttu soovime anda Eesti inimestele kindluse, et oma igapäevaostud saab kõige soodsamalt sooritada Maximast," lausus Edvinas Volkas.
 
Kokku hõlmab püsiv hindade alandamine tuhandeid igapäevaseid toidu- ja esmatarbekaupu ning uut ja odavamat hinda pakub Maxima koostöös nii kohalike kui rahvusvaheliste tootjate ja tarnijatega.
 
"Ostjate käitumises oli nihet ebakindluse kasvu suunas tunda juba kevadel," lausus Maxima Eesti tegevjuht. "Juba täna peavad väga paljud Eesti pered tegema igapäevaselt raskeid valikuid, mistõttu seadsime endale strateegilise eesmärgi pakkuda Eesti inimestele kindlust - igapäevane, tervislik ja kvaliteetne toit ning muu kodus vajalik on igapäevaselt ja mitte ainult sooduskampaaniate raames püsivalt odava hinnaga."
 
Edvinas Volkas lisas, et jaeketi eesmärk ei ole mitte pelgalt hoida madalaimat hinda, vaid investeerib omaltpoolt tänases olukorras sellesse, et vähendada inimeste kartust tuleviku ees. 
MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutaę.
{widget name="RenderAppPopup"}