Maxima alustab uut aastat uues kontoris
2020-01-07
Tagasi

Alates 7. jaanuarist muutub Maxima kontori asukoht ettevõtte kolides uude kontorisse Mustamäel, Aiandi tee 13/2.  Maxima Eesti jaekaubandusketti kuulub  84 kauplust ja e-pood Barbora, üldpinnaga pea 100 000 m2,  lisaks 45 000 m2 pinda tootmise-, lao- ja logistikahoonetes ning 3000 m2 uut kontoripinda.

Maxima üle-eestilise kaupluste võrgu toimimist toetavad  tugiüksused kolisid uude kontorisse juba eelmise aasta lõpus, kõik kaupade sisseostu ja müügiga seotud  üksused ning ettevõtte juhtkond kolivad uude kontorisse 7. jaanuaril.  Maxima Eesti tegevjuhi Edvinas Volkase sõnul on jõulud ja aastavahetus kaubanduses aasta kõige kiirem periood. „Kolimise korraldamine vanast kontorist uude kahes etapis vähendas tõrgete tekkimise võimalust kaupluste varustamisel ning võimaldas kaupade sisseostu ja müügiga tegelevatel üksustel teha oma tööd häireteta,“ lisas Edvinas Volkas.

Maxima Eesti uus kontor on eelmisest 600 m2 võrra suurem, avaram kontoripind võimaldab parandada kontoritöötajate töö- ja puhketingimusi. Kokku on uues kontoris kahel korrusel pinda 2833 m2. Avaramad töö, nõupidamiste ning lõunapauside ruumid, viimastes  olevad täisvarustuses köögid koos mugavate puhkealadega, pakuvad töötajatele võimalust end töökeskkonnas veelgi mugavamalt tunda.

„Teeme kõik selleks, et iga meeskonna liige tunneks, et tema heaolu eest hoolitsetakse. Minu jaoks on oluline, et mu meeskond tunneks tööl olles end hästi,“ sõnas Edvinas Volkas.
MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutaę.