Maxima annab odavaima hinna garantii enam kui 500 toidu- ja kodukaubale igas põhikategoorias.
2021-01-19
Tagasi

Maxima annab odavaima hinna garantii enam kui 500 toidu- ja kodukaubale igas põhikategoorias. 

Tulenevalt Eesti inimeste ja leibkondade jätkuvast ebakindlusest tuleviku suhtes ja murest igapäevaste kulutuste üle lisas Maxima kõikides oma kauplustes peamistes toidu-, esmatarbe- ja kodukaupade kategooriates kaupadele odavaima hinna garantii, ühtlasi avas Maxima ostjatele jaekettide vahelise ostukorvi hinnavõrdluse tegemiseks veebilehe www.maximahind.ee.

 

"Oleme andnud oma klientidele lubaduse, et Maximast saavad Eesti inimesed igapäevaeluks vajalikke kaupu parima hinna ja kõrge kvaliteediga," lausus Maxima Eesti tegevjuht Edvinas Volkas. "Tahame, et ostja oleks veendunud - just meie poest leiab odavaima hinnaga kvaliteetset kaupa ning seetõttu markeerime ka oma poodides 500 erinevat toidu-, esmatarbe- ja kodukaupa, mille puhul garanteerime kõige odavama hinnaga ostukorvi Eestis."

 

Edvinas Volkase sõnul on jaeketi eesmärk sellega anda praeguses ebakindlas olukorras peredele kõikjal Eestis kindlustunne, et kõige soodsama ostukorvi saab just Maximast.

 

"Maximal on kokku 82 kauplust nii suuremates keskustes kui väiksemates linnades ning seetõttu saame viia peredeni kõikjal Eestis meie brändilubaduse - odavaima hinna leiab Maximast," rääkis Maxima Eesti tegevjuht. "Avasime ka ostjate paremaks informeerimiseks veebilehe www.maximahind.ee, kus inimesed saavad igapäevaselt ostukorvi hinnainfos ka jaekettide võrdluses veenduda."

 

Hinnagarantiiga 500 toodet on kauplustes esile toodud märgisega “ODAV MAXIMA HIND", samuti on märgis kasutusel erinevate kanalite kliendikommunikatsioonis - kliendilehed, reklaamid jm.

 

Edvinas Volkase sõnul alustas Maxima juba 2019. aasta lõpus kampaaniaga Ära Maksa Üle, millega fikseeris püsivalt sadade peamiste toidu- ja kodukaupade hinnad. "Oleme nende kaupade sortimenti, millele pakume püsivalt odavat hinda, pidevalt täiendanud, et pakkuda ostjatele parima hinnaga neile tuttavaid toidu- ja kodukaupu. Odava hinna garantii on siinkohal selle brändilubaduse loogiline jätk," lisas ta.

 

Võrdluslehel www.maximahind.ee kuvatakse igapäevaselt võrdlust Maximas ning teistes jaekettides müüdavate samaväärsete tavahinnaga toodetega, et kliendid saaksid võrrelda ostukorvi suurust.

 

***

Lisainfo:

Tiia Schapel

press@maxima.ee

Turunduse ja avalike suhete osakonna juht

Maxima Eesti

MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutaę.
{widget name="RenderAppPopup"}