Maxima avab Tartus Annelinnas uue supermarketi
2018-12-12
Tagasi

Maxima avab reedel Tartus uue Maxima XX kaupluse, mis on jaeketi neljas supermarket Tartus ning ühtlasi esimene Annelinnas.  

“Tartu kõige rahvarohkemas linnaosas avatavas uues supermarketis saame pakkuda annelinlastele ligi 1800-ruutmeetrisel müügipinnal kokku väga laia valikut toidu- ja kodukaupu,” lausus Maxima Eesti tegevdirektori kt Marko Põder. “Uues kaupluses pakume klientidele ka Tartu parimat valikut värsket kala ja kalatooteid, kondiitri- ning piimatooteid.”

Reedel kell 10 avatava Annelinna Maxima XX sortimendis on kokku ligi 21 500 toodet, sh mitmekülgne valik kodumaiseid kaupu, värskeid puu- ja köögivilju, gurmeetooteid ning Maxima köögi värskeid liha-, kulinaaria- ja kondiitritooteid.

Aadressil Kalda tee 15 asuva uue kaubanduskeskuse üldpind on üle 3000 ruutmeetri, lisaks Maxima XX supermarketile paiknevad hoones apteek, lemmiklooma-, lille- ja optikapood, juuksur ning pakiautomaat. Kaubanduskeskuse parklas on kohti 154 sõidukile. Kaubanduskeskuse ehitas Moodul Projekt.

Kokku on Maximal Tartus üheksa kauplust, neist neli XX-formaadi supermarketid – kesklinnas Zeppelini kaubanduskeskuses, Võru tänaval, Narva maanteel Raadil ning nüüd ka Annelinnas.

Maxima jaekett tegutseb Eestis alates aastast 2004. Ketti kuulub 80 kauplust, millest 56 on Maxima X kodukauplused, 21 Maxima XX supermarketid, 3 Maxima XXX hüpermarketid. Maxima avas esimese jaekaubandusketina 2015. aastal toidu- ja esmatarbekaupade veebipoe e-Maxima, mis sai 2018. aasta oktoobris uue kuue ja nime Barbora. Igapäevaselt teenindavad Maxima kauplused keskmiselt 170 000 inimest. Jaeketti kuuluvad ka kaheksa kulinaariatsehhi ja logistikakeskus. Kõigis Maxima Eesti ettevõtetes töötab Eestis ligikaudu 3 700 inimest.

MAXIMA Finants MAXIMA Poliis teleMAXIMA MAXIMA Koopiad Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutę.