Maxima avas kliendikaardiomanikele iseteeninduskonto
2020-02-05
Tagasi

Maxima kliendikaardiomanike hulk moodustas 2019 aastal pea 80% ostusid sooritanud klientide koguarvust. Kliendikaardiomanikud kogusid 2019. aastal oma ostudelt kokku 4.6 miljonit eurot boonusraha. Maxima iseteeninduskontoga liitumisel on kliendikaardi omanikel lihtsam jälgida oma ostude ajalugu, igapäevaostudelt säästetud raha ja omada ülevaadet kontole kogunenud boonusraha hulgast. 2019.aasta boonusraha saab kasutada ostude eest tasumiseks Maxima kauplustes kuni 31.03.2020.

Igal aastal koguvad Maxima kliendikaardiomanikud oma kontodele kümneid eurosid boonusraha, kuid millest keskmiselt 10% jääb kasutamata. Põhjuseid selleks on kindlasti mitmeid, kuid üheks põhjuseks võib olla ka vähene ülevaade nii oma ostudelt kui ka kogunenud boonusrahast.

„Kui täna on võimalik oma boonusraha jääki näha peale ostu sooritamist tšekil, siis avatud Maxima iseteeninduskonto võimaldab lisaks ülevaatele kogunenud boonusrahast paremini vaadelda ka oma igapäevast ostukäitumist – jälgida jooksvalt oma ostude ajalugu, saada ülevaadet kampaaniatoodete ja igapäevaostudelt säästetud raha hulka, aga ka näha iganädalaseid „Aitäh“ kaardi pakkumisi,“ selgitas iseteeninduskonto võimalusi Maxima Eesti müügi- ja turundusdirektor Janne Laik.

Maxima iseteeninduskontoga saab liituda Maxima kodulehel www.maxima.ee/konto täites lehel oleva ankeedi.

Kliendikaardiomanike poolt 2019. aasta jooksul kogutud boonusraha saab kasutada ostude eest tasumiseks kuni 31.03.2020.
MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutaę.