Maxima avas täna Tallinnas kaks uut kauplust
2019-12-19
Tagasi

Täna, 19. detsembril avas Maxima korraga kaks uut poodi – Nõmmel ajaloolises Jannseni kaubamajas avas uksed ümbruskonna elanikele Maxima X kodupood ning kesklinnas Estonia pst 7 avas uksed uus Express mugavuspood. Tänavu oma Maxima avanud 4 uut kauplust ning avamisjärge ootab veel üks Maxima X kodupood Koplis.

Maxima Eesti operatsioonide juhi Justinas Kirbutase sõnul on eestimaalaste jaoks ostukoha valikul kõige olulisemaks kriteeriumiks poe asukoht. Tarbijauuringud näitavad, et kuigi eestimaalased ei armasta poes käia, teevad nad seda siiski enam kui lätlased ja leedukad – – eestimaalane külastab kauplusi 60 kord kuus,“ sõnas Justinas Kirbutas „Soov igapäevaselt tarbida värsket toitu viib eestimaalase tihedasti poodi ning eelistatud on ostukoht, mis asub kas kodu või töökoha läheduses,“ lisas Justinas Kirbutas.

Jannseni Maxima X kaupluses on pea 400 m2 müügipinda, mis mahutab 4000 toodet 53 tootekategooriast. Klientide mugavaks teenindamiseks on poes kaks tavakassat ja kaks iseteeninduskassat.

Nõmme linnaosavalitsuse vanem Grete Šillis sõnas poe avamisel: “Nõmme elanikud on uut poodi oodanud väga. Kauplus on selle koha peal olnud pikalt ning nõmmekate jaoks on oluline, et naabruses on pood, kust saab kiirelt teha oma igapäevased ostud.“

Lisaks avas Maxima täna Estonia pst 7 uue Express mugavuspoe, kust nii tallinlased kui ka linna külalised leiavad kohvijooke, värskeid saiakesi, suupisteid, lõuna- kui ka õhtusöögiks sobivat valmistoitu, ning tootevaliku kiirete igapäevaostude tarbeks. Express mugavuspoest leiab üle 2000 erineva toote.

MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutaę.