Maxima avas Tallinna vanalinnas esimese Express-formaadi mugavuspoe
2019-06-25
Tagasi

Maxima avas neljapäeval Tallinnas Viru tänaval jaeketi esimese Express-formaadi mugavuspoe, kust nii tallinlased kui ka turistid leiavad esmavajalikud toidu- ja majapidamiskaubad kui ka valiku suupisteid ning lõuna- ja õhtusöögiks sobivat valmistoitu.
 
„Näeme inimeste igapäevastes tarbimisharjumustes selget nihet selles suunas, et kiire elutempo toob kaasa kiired ostud ja soovi teha seda võimalikult kodu või töökoha läheduses ning kaupleja peab olema seal, kus on tema klient,“ rääkis Maxima Eesti juhatuse esimees Marko Põder
 
Põderi sõnul näeb Maxima kahekorruselise Express mugavuspoe klientidena võrdselt nii vanalinna elanikke ja piirkonnas töötavaid inimesi kui ka Tallinna külastavaid turiste.
 
„Sellest oleme lähtunud ka oma sortimendi koostamisel – ostja leiab meilt nii esmavajalikud kaubad kodusesse kööki ja majapidamisse, Tallinna ja Eestit tutvustavaid suveniire ning valmistoitu ja suupisteid,“ rääkis Põder. „Kuna paikneme vanalinna tuiksoonel, kus vahetus läheduses on ka mitmed kiirsöögikohad, siis püüame oma valmistoidu ja nö kiirete ampsude ehk food-to-go toodete puhul pakkuda eristuvat, maitsvat ja taskukohast valikut.“
 
Uues Express mugavuspoes on esimesele korrusele paigutatud kõige enimnõutumad kaubad kiirust hindavale külastajale, näiteks kuumad kohvijoogid, värskelt pressitud mahl, Maxima Meistrite kvaliteedi valmistoidud ja kuumad suupisted, valik puuvilju ning joogid. Teiselt korruselt leiab täiendava valiku maiustusi, koduseks toiduvalmistamiseks mõeldud toiduaineid ning hügieeni- ja esmatarbevahendeid.
 
„Kavatseme kaupluse avamise järgselt jooksvalt külastajate ostukäitumist analüüsida ning sellest lähtuvalt vajaduselgi kaubavalikut uuendada,“ märkis Maxima Eesti juhatuse esimees. „Kindlasti saab Viru tänava Express mugavuspoest meile teenäitaja uue formaadi täiustamisel ja järgmiste sarnaste kaupluste avamisel.“
                                                                                                                         
Müügisaali loodud visuaalne kommunikatsioon eristub traditsioonilisest jaeketi kauplusest, tootepakkumisi näevad kliendid digiekraanidelt ja sisekujundus on harjumuspärase Maxima poega võrreldes minimalistlik. Mugavuspoes on tasuta wifiga puhkeala, kus kohvi ja suupisteid nautida lehe lugemise kõrvale.
 
Maxima Express mugavuspoes on kolm tavakassat ja uudne väikesemõõtmeline iseteeninduskassa EasyScan. Kogu Maxima Expressi kaupluse müügisaali pind on 244 ruutmeetrit ja poe sortiment ulatub ligi 3000 tooteni. Poe meeskond on kümneliikmeline. Maxima Express kauplus on avatud igapäevaselt kella 8 kuni 22.
 
Käesoleval aastal täitus Maximal 15. tegevusaasta Eestis. Jaekett tegutseb Eestis alates aastast 2004. Ketti kuulub koos uusima mugavuspoega 81 kauplust, millest 56 on Maxima X kodukauplused, 21 Maxima XX supermarketid, 3 Maxima XXX hüpermarketid ning üks Express-formaadi mugavuspood. Jaeketti kuuluvad ka kaheksa kulinaariatsehhi ja logistikakeskus. Kõigis Maxima Eesti ettevõtetes töötab Eestis ligikaudu 3700 inimest.

 

MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutę.