Maxima Eesti juhatus täienes kahe uue liikmega
2019-01-30
Tagasi

Esmaspäeval asusid Maxima Eesti juhatuse liikmetena tööle personalijuht Lea Kimber ning vastne operatsioonide juht Justinas Kirbutas, kelle näol kasvas jaeketi juhatus viieliikmeliseks.
 
“Kahe kolleegi lisandumisega soovime rõhutada meie äritegevuse põhifookuseid – väärtustada juhtkonna tasandil ühtehoidvat meeskonda ning jaeketi jätkusuutlikku kasvu kõigi eri formaadi kaupluste lõikes,” lausus Maxima Eesti juhatuse esimees Marko Põder.
 
“Maxima on Eesti üks suurimaid tööandjaid ja meie ettevõtetes töötab ligikaudu 3700 inimest. Et tagada Eesti väga nõudlikul tööjõuturul ühtne meeskonnakultuuri areng ning koolitusvajaduste planeerimine, soovime tuua need kompetentsid Lea abiga juhatuse tasandile,” kommenteeris Põder.
 
Seni Maxima Eesti logistika keskust juhtinud Justinas Kirbutas nimetati esmaspäeval operatsioonide juhiks ning seega ka juhatuse liikmeks.
 
“Justinase ülesanne on tagada Eestis asuva 80 Maxima kaupluse sujuv tegevus ja tarneahela koordineerimine, et meie klientide – keda on igapäevaselt keskmiselt 170 000 – vajadused oleksid igapäevaselt rahuldatud,” lisas Maxima Eesti juht Marko Põder.
 
Maxima Eesti juhatus on nüüdsest viieliikmeline ja sellesse kuuluvad juhatuse esimees Marko Põder, kommertsjuht Kristina Mustonen, finantsjuht Aleksei Kadõrko, personalijuht Lea Kimber ja operatsioonide juht Justinas Kirbutas.

Maxima jaekett tegutseb Eestis alates aastast 2004. Ketti kuulub 80 kauplust, millest 56 on Maxima X kodukauplused, 21 Maxima XX supermarketid, 3 Maxima XXX hüpermarketid. Maxima avas esimese jaekaubandusketina 2015. aastal toidu- ja esmatarbekaupade veebipoe e-Maxima, mis sai 2018. aasta oktoobris uue kuue ja nime Barbora. Igapäevaselt teenindavad Maxima kauplused keskmiselt 170 000 inimest. Jaeketti kuuluvad ka kaheksa kulinaariatsehhi ja logistikakeskus. Kõigis Maxima Eesti ettevõtetes töötab Eestis ligikaudu 3 700 inimest.

 

   

MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutę.