Maxima Eesti kommertsjuhi kohused võtab üle Marko Põder
2019-04-12
Tagasi

Maxima Eesti kommertsjuhi kohused võtab üle Marko Põder

Jaekaubandusketi Maxima Eesti kommertsjuht ja juhatuse liige Kristina Mustonen lahkub omal soovil ametist, kuni uue kommertsvaldkonna juhi ametisse astumiseni täidab neid kohuseid Maxima Eesti juhatuse esimees Marko Põder.

 „Olen Kristinale äärmiselt tänulik kõige selle eest, mis ta on teinud meie ettevõtte nimel pingutades eri ametikohtadel alates ostuassistendist kuni kommertsjuhini. Tema tohutu eestvedamisvõime, energia ja positiivne ellusuhtumine on olnud innustuseks nii headel kui nõudlikumatel aegadel,“ lausus Maxima Eesti juht Marko Põder. „Tänaseks on Kristina pannud kokku eesmärkidele orienteeritud suurepärase, tugeva ja tahtejõulise meeskonna.“ 

Kristina Mustoneni sõnul otsustas ta lahkuda Maximast pärast enam kui 11 aastat sooviga näha nüüd kõrvalt, mida on üles ehitanud ja ära teinud. „Olen üles ehitanud tugeva meeskonna, mis annab võimaluse võtta aega endale ja panna end valmis uuteks väljakutseteks. Maxima Eesti tugevuseks on ühtehoidev ja professionaalne meeskond ning soovin tänada südamest kõiki kolleege koos saavutatu eest,“ lausus kommertsjuht Kristina Mustonen. „Nüüd soovin aga võtta esmajoones aega endale ja oma perele, misjärel olen avatud juba uutele väljakutsetele.“ 

Maxima Eesti juhi Marko Põdra sõnul hakkab ettevõte otsima uut kommertsvaldkonna juhti, kelle peamine fookus on Maxima grupi strateegias määratletud eesmärkide elluviimisel.  

„Meie grupi strateegia aastani 2025 seab põhiliseks eesmärgiks olla igapäevaselt klientide eelistatuim ostukoht. See tähendab kauplustes mugava ostukeskkonna loomist, ostuprotsessi digilahenduste integreerimist, laia valiku pakkumist ning head hinna-kvaliteedi suhet,“ kirjeldas Põder jaeketi strateegiat.

Maxima Eesti juhatusse kuuluvad juhatuse esimees Marko Põder, finantsjuht Aleksei Kadõrko, personalijuht Lea Kimber ja operatsioonide juht Justinas Kirbutas.

MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutę.