MAXIMA Eesti mobiiliäppi on alla laetud üle 30 000 korra
2020-06-30
Tagasi

„Nii Androidi kui iOS operatsioonisüsteemides toimiv Maxima mobiiliäpp, mis on kasutatav mobiilse ostupuldina kõigis Maxima 84 kaupluses üle Eesti, saavutas enneolematu populaarsuse – vähem kui kahe nädalaga on seda alla laetud üle 30 000 korra,“ lausus MAXIMA Eesti turunduse ja avalike suhete osakonna juht Janne Laik. „See näitab, et Eesti ostjad võtsid võimaluse kasutada poeskäiguks ainult nutitelefoni väga innukalt vastu.“

Janne Laik paneb lisaks kõikidele mobiiliäpi allalaadijatele südamele, et rakendustepoes Google Play laaditaks alla vaid rakendus, mille autoriks on märgitud Maxima Eesti.

„Tuvastasime eelmisel nädalal, et rakendustepoes Google Play pakutakse inimestele ka kopeeritud välimuse ja nimega mobiilirakendust, millel pole Maxima mobiilse ostupuldiga mingit pistmist ning inimesed peaksid hoiduma selle allalaadimisest. Informeerisime sellest koheselt ka rakendustepoodi Google Play,“ rõhutas Janne Laik. 

Maxima mobiiliäpp võimaldab igas Maxima kaupluses skaneerida valitud toodete triipkoodid ning tasuda ostukorvi eest iseteeninduskassas või tavakassas. Ostude eest saab soovi korral tasuda rakendusse lisatud pangakaardiga või kassa pangaterminali kaudu. Maxima mobiiliäpp on eesti-, vene- ja inglisekeelne.

MAXIMA Eesti jaekaubandusketti kuulub 84 kauplust, millest 58 on Maxima X kodukauplused, 21 Maxima XX supermarketid, 3 Maxima XXX hüpermarketit, 2 Maxima Express ekspresspoodi, lisaks Barbora kaubamärgi all toimiv e-pood. Jaekaubandusketti kuulub kaheksa kulinaariatsehhi ja logistikakeskus. Maxima on Baltikumi suurim jaekaubandusettevõte. Maxima Eesti koosseisu kuulub 3700 töötajat. DDB Brand Capitali Baltimaade kaubamärkide uuringu kohaselt on Maxima parima hinna ja kvaliteedi suhtega ettevõte Eestis.


Lisainfo:
Jan Jõgis-Laats, 56 496 382
press@maxima.ee

MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutaę.