Maxima hinnakujundusprogrammi tootevalik uuenes pea 50% ulatuses
2020-07-23
Tagasi

Maxima hinnakujundusprogramm, mis sai alguse eelmisel aastal, pakub klientidele igapäevase ostukorvi tooteid keskmiselt kuni 20% soodsama hinnaga. Hetkel kuulub „Ära maksa üle“ programmi pea 400 igapäevase ostukorvi toodet. Kokku on kliendid programmi abil 8 kuuga säästnud 6 miljonit eurot. Programmi tugevuseks on tootevaliku pidev uuenemine, juulikuus uuenes tootevalik pea 50% ulatuses.

MAXIMA Eesti tegevjuhi Edvinas Volkase sõnul on Maxima 2020 aasta üheks prioriteediks sortimendi uuendamine ning kohalike tootjate tootevaliku suurendamine nii kaupluse põhivalikus kui ka hinnakujundusprogrammis. „Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele laia, uuenevat ja mitmekesist sortimenti ja seda püsivalt soodsate hindadega,“ sõnas Edvinas Volkas.

„Jaekaubandusettevõtte juhina on minu jaoks oluline, et kõik eestimaalased saaksid iga päev valida oma ostukorvi tooteid, mis on kvaliteetsed ja armastatud. Meie ülesandeks on tagada, et need oleksid ka hea hinnaga. Jah, investeerime, et igapäevane ostukorv oleks hinna osas meie klientide jaoks soodsaim. Eriolukorra periood tõestas selle vajadust veelgi enam,“ lisas Edvinas Volkas.

Uuendame jätkuvalt tootevalikut, et pakkuda erinevaid tooteid ja erinevatelt tootjatelt väga soodsate hindadega. Juulikuus uuenes hinnakujundusprogrammis olevate toodete hulk pea 50% ulatuses.

„Eesti inimene on tark ja ratsionaalne ostleja ning on seetõttu programmi ka hästi vastu võtnud. Programmi kuuluvate toodete 2-10 kordne müügikasv olenevalt tootest näitab klientide nutikaid valikuid igapäevaostudel. See teeb programmi edukaks ja kliendid on 8 kuuga alates programmi käivitumisest säästnud 6 miljonit eurot,“ lisas Edvinas Volkas.

MAXIMA Eesti jaekaubandusketti kuulub 84 kauplust, millest 58 on Maxima X kodukauplused, 21 Maxima XX supermarketid, 3 Maxima XXX hüpermarketit ja 2 Express mugavuspoodi. Jaekaubandusketti kuulub kaheksa kulinaariatsehhi ja logistikakeskus. Maxima on Baltikumi suurim jaekaubandusettevõte. Maxima Eesti koosseisu kuulub 3700 töötajat. DDB Brand Capitali Baltimaade kaubamärkide uuringu kohaselt on Maxima parima hinna ja kvaliteedi suhtega ettevõte Eestis.
MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutaę.