Maxima Ilmatsalu kodupood sai uue näo
2019-12-04
Tagasi

Maxima avas teisipäeval, 3.detsembril juba teise uuendatud poena Tartus Ilmatsalu kodukaupluse. Sel aastal ligi kaheksa miljonit eurot poodide uuendamisse ja uute rajamisse investeeriva jaekaubandusketi kaupluste koguarv Eestis on kasvanud 82-ni.

Uuendatud Maxima X (Ilmatsalu 11, Tartu) kodukaupluses on müügipinda 735 m2 ning toidu- ja esmatarbekaupade valikus on pea 11 000 erinevat toodet 73 tootekategoorias ning kaupluses on kõrvuti tavakassadega ka viis iseteeninduskassat, millest ühes on võimalik maksta ka sularahas.

Täiesti uueks ja mugavaks kasutuseks on ehitatud töötajate olme- ja puhkeruumid, mis enne paiknesid müügisaali nurgas.    

„Ootame oma kliente uuendatud kodupoodi – usun, et kauplusest kujuneb piirkonna elanike eelistatud ostupaik,“ sõnas Edvinas Volkas, Maxima Eesti tegevjuht.  Maxima poolt Baltimaades läbiviidud tarbijauuringu Kompass kohaselt on kodupoodidel eestlaste seas igapäevaste ostude tegemisel oluline roll - pood, mis tagab kiire juurdepääsu piima, leivale, lihale, juustule ja teistele olulistele esmatarbekaupadele. „Ja me oleme ka sagedased ostlejad – AC Nielseni uuringu kohaselt külastavad eestlased poode pea 60 korda kuus, mitte ainult sooduspakkumiste otsimiseks, vaid ka värske toidu tagavara täiendamiseks,“ lisas Edvinas Volkas.

Kaupluste formaatide uuendamine ja olemasolevate renoveerimine põhineb kliendi vajadustele ning nõuab ka suuri investeeringuid. Sellel aastal investeerib Maxima oma kaupluste võrgu uuendamisse ja uute kaupluste avamisse pea 8 miljonit eurot. Tänavu on uue ilme saanud olemasolevad kauplused Tartus, Tallinnas Lasnamäel, Narvas ja Haapsalus, lisaks on avatud kaks uut kauplust Tallinnas. Avamise ootel on kolm on uut kauplust Tallinnas.
MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutaę.
{widget name="RenderAppPopup"}