Maxima ja Barbora hakkavat pakkuma uut e-poe teenust - Barbora Express
2020-03-26
Tagasi

Maxima ja Barbora avavad 33 Maxima kaupluses üle Eesti uue e-poe teenuse – Barbora Express. Teenus saab teenus kasutusvalmis Eestis nädala jooksul.

„Praeguses olukorras, kus veebikaubandus võimaldab inimestel vältida täiendavaid riske ning järgida soovitatud turva- ja ennetusmeetmeid, soovime koostöös Barboraga muuta toidu ja igapäevaste kaupade tellimisteenuse kättesaadavaks võimalikult paljudele inimestele üle Eesti, ”ütleb Maxima Eesti tegevjuht Edvinas Volkas.

Uus e-poe teenus pakub kliendile võimalust tellida Barbora e-poe keskkonnas vajalikud toidu- ja esmatarbekaubad, seejärel valib klient kaupluse ja kellaajavahemiku, kust ta soovib komplekteeritud ostukoti kätte saada. Lähinädala jooksul avatakse 33 Maxima kaupluses komplekteerimispunktid, kus Maxima töötajad ostutellimused komplekteerivad ning klientidele üle annavad.

Seoses COVID-19 koroonaviiruse levikuga on Maxima astunud suuri samme oma töötajate ja klientide kaitseks. Uue e-poe teenusega saame veel ühe turvalise võimaluse teha oma igapäevaostusid ja klient saab minimaalse kokkupuutega oma toiduvarusid täiendada.

Üksikasjad - loetelu linnadest ja Maxima poodidest, kus uued Barbora ostupeatused hakkavad tegutsema - ilmub järgmisel nädalal.

MAXIMA Eesti jaekaubandusketti kuulub 84 kauplust, millest 58 on Maxima X kodukauplused, 21 Maxima XX supermarketid, 3 Maxima XXX hüpermarketit ning 2 Express-formaadi mugavuspoodi, lisaks Barbora kaubamärgi all toimiv e-pood. Jaekaubandusketti kuulub kaheksa kulinaariatsehhi ja logistikakeskus.

Maxima on Baltikumi suurim jaekaubandusettevõte. Maxima Eesti koosseisu kuulub 3700 töötajat. DDB Brand Capitali Baltimaade kaubamärkide uuringu kohaselt on Maxima parima hinna ja kvaliteedi suhtega ettevõte Eestis.

 

 

MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutaę.