Maxima katsetab kolmes kaupluses elektroonilisi hinnasilte
2019-06-07
Tagasi

Maxima Eesti tegevjuhi Marko Põderi sõnul piloteerib jaekett kolmes kaupluses elektroonilised hinnasildid. Tänasest saavad Tallinna kliendid neid Õismäe tee 46 Maxima kaupluses juba näha.
 
„Alustame puuviljadest ja juurviljadest ehk toodetest, millel hinnad sageli vahetuvad,“ ütleb Põder ja lisab, kui testimine õnnestub ja tehniliselt sujub, siis saab Õismäe tee 46 asuvas poes olema kuni 10 000 elektroonilist hinnasilti.
 
Ka teised kaks kauplust, kus Maxima elektroonilised hinnasildid käiku võtab, asuvad Tallinnas. Üks neist jaeketi Haaberstis Ehitajate teel asuv hüpermarket ja teine Pae tänaval asuv kodukauplus. Kõik nimetatud saavad vastavalt poe suurusele 5000-10 000 elektroonilist hinnasilti.
 
„Täiendavate lahenduste sissetoomine on kliendivaates ostukogemuse kiirendamiseks ja mugavdamiseks ülioluline“, ütleb jaeketi tegevjuht. „Hinnasiltide ajakohastamine on kolleegidel kaupluses ja meie klientide silmis üks pidevaid altmineku kohti. Digilahendusega saame minimeerida hinnasiltidega seonduvaid eksimusi ja muuta selliselt elu mugavamaks nii poe personalile kui meie klientidele,“ lisab ta.
 
Elektroonilisel hinnasildil mitu eelist
„Järgmise etapina alustame kauplustesse iseteeninduspultide lisamist. Leedus on meie kolleegid ühes kaupluses pilootprojektiga alustanud ja hetkel tegeleme juba praegu olemasoleva lahenduse tehnilise testimisega ka Eestis. Aasta lõpuks plaanime pilootprojektiga alustada juba valitud kauplustes ehk siis usutavasti saame käesoleva aasta lõpus klientide heaks ka iseteeninduspuldid käiku panna,“ räägib Maxima Eesti tegevjuht Marko Põder.
 
Käesoleval aastal täitus Maximal 15. tegevusaasta Eestis. Maxima jaekett tegutseb Eestis alates aastast 2004. Ketti kuulub 80 kauplust, millest 56 on Maxima X kodukauplused, 21 Maxima XX supermarketid, 3 Maxima XXX hüpermarketid. Maxima avas esimese jaekaubandusketina 2015. aastal toidu- ja esmatarbekaupade veebipoe e-Maxima, mis sai 2018. aasta oktoobris uue kuue ja nime Barbora. Igapäevaselt teenindavad Maxima kauplused keskmiselt 170 000 inimest. Jaeketti kuuluvad ka kaheksa kulinaariatsehhi ja logistikakeskus. Kõigis Maxima Eesti ettevõtetes töötab Eestis ligikaudu 3 700 inimest.
 
MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutę.