Maxima kliendikaardiomanikud saavad 2019 aasta boonusraha kasutada maikuu lõpuni
2020-03-20
Tagasi

Maxima kliendikaardiomanikud kogusid 2019. aastal oma ostudelt kokku 4.6 miljonit eurot boonusraha, millest on tänaseks kasutamata 230 000 eurot. Seoses tekkinud olukorraga ja pakkumaks klientidele võimalust kogunenud boonusraha ära kasutada pikendab Maxima 2019.aasta boonusraha kasutamist ostude eest tasumiseks kuni 31.05.2020.

Igal aastal koguvad Maxima kliendikaardiomanikud oma kontodele kümneid eurosid boonusraha, millest keskmiselt 10% jääb kasutamata. Kui eelnevatel aastatel oli võimalik boonusraha kasutada ostude eest tasumiseks Maxima poodides kuni märtsikuu lõpuni, siis tänaseks kujunenud olukorras pikendab Maxima boonusraha kasutamist klientidele maikuu lõpuni.

„Pikendasime boonusraha kasutamise lõpptähtaega, sest tekkinud olukorras ei pruugi inimestel enam see võimalus meelde tulla ja juba kogutud boonusraha abil ostusummat vähendada,“ selgitas Maxima Eesti turunduse ja avalike suhete osakonna juht Janne Laik. „Oma boonusraha jääki on võimalik näha peale ostu sooritamist tšekil, Maxima iseteeninduskontol, aga ka küsides kassas olevalt klienditeenindajalt boonusraha olemasolu kohta, “ lisas Janne Laik.

Maxima kliendikaardiomanike hulk moodustas 2019 aastal pea 80% ostusid sooritanud klientide koguarvust. Maxima iseteeninduskonto võimaldab lisaks ülevaatele kogunenud boonusrahast paremini vaadelda ka oma igapäevast ostukäitumist – jälgida jooksvalt oma ostude ajalugu, saada ülevaadet kampaaniatoodete ja igapäevaostudelt säästetud raha hulka, aga ka näha iganädalaseid pakkumisi. Maxima iseteeninduskontoga saab liituda Maxima kodulehel www.maxima.ee/konto täites lehel oleva ankeedi.

Maxima Eesti jaekaubandusketti kuulub 84 kauplust, millest 58 on Maxima X kodukauplused, 21 Maxima XX supermarketid, 3 Maxima XXX hüpermarketit ning 2 Express-formaadi mugavuspoodi, lisaks Barbora kaubamärgi all toimiv e-pood. Jaekaubandusketti kuulub kaheksa kulinaariatsehhi ja logistikakeskus.

Maxima on Baltikumi suurim jaekaubandusettevõte. Maxima Eesti koosseisu kuulub 3700 töötajat. DDB Brand Capitali Baltimaade kaubamärkide uuringu kohaselt on Maxima parima hinna ja kvaliteedi suhtega ettevõte Eestis.

 

MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutaę.
{widget name="RenderAppPopup"}