Maxima kutsub poodi: lojaalsetel klientidel on veel 1,1 miljoni jagu boonusraha kasutamata
2019-01-18
Tagasi

Maxima kliendikaardi “Aitäh“ omanikud saavad kuni 31. märtsini 2019 kasutada möödunud aasta vältel kogutud rahalisi boonuseid. Aastaga kogusid kliendid 3,9 miljoni jagu Maxima raha.

„Kui rääkida huvitavatest numbritest, mida esile tõsta, siis oleks see suurim kogutud boonuste summa, mis meie ühel lojaalsel kliendil on lausa 737,7 eurot ja siiani ka kasutamata,” tõi Aitäh kaardi osas kõnekaid numbreid Maxima Eesti kommertsdirektor Kristina Mustonen.
Mustonen lisas, et selline summa iseloomustab ühe leibkonnaliikme vähemalt seitsme kuu toiduraha suurust. „Märtsi lõpuni on veel omajagu aega, mil kogutud boonuseid saab kasutada, seega kutsun kõiki meile kauplustesse ostlema, et kogutud boonused kaotsi ei läheks,“ lisas ta ja märkis, et kokku on lausa 1,1 miljoni eest veel kasutamata Maxima raha.

Maxima kliendikaardiga ei kogu boonusraha alkoholi- ega tubakatoodetelt. Maxima raha jääki näeb enda ostutšekilt.

Maxima jaekett tegutseb Eestis alates aastast 2004. Ketti kuulub 80 kauplust, millest 56 on Maxima X kodukauplused, 21 Maxima XX supermarketid, 3 Maxima XXX hüpermarketid. Maxima avas esimese jaekaubandusketina 2015. aastal toidu- ja esmatarbekaupade veebipoe e-Maxima, mis sai 2018. aasta oktoobris uue kuue ja nime Barbora. Igapäevaselt teenindavad Maxima kauplused keskmiselt 170 000 inimest. Jaeketti kuuluvad ka kaheksa kulinaariatsehhi ja logistikakeskus. Kõigis Maxima Eesti ettevõtetes töötab Eestis ligikaudu 3 700 inimest.

 

MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutę.