Maxima lojaalsed kliendid hakkavad senisest oluliselt suuremaid boonuseid saama
2022-06-10
Tagasi

Maxima võtab tänasest kasutusele uue boonussüsteemi oma lojaalsetele klientidele, kel on nüüd iganädalaselt võimalik saada toote pealt vähemalt pool ostusummast tagasi.

„Võtame esimese jaeketina Eestis kliendipakkumistes kasutusele uudse lähenemise, kus meie lojaalsed kliendid ehk Aitäh konto omanikud hakkavad iganädalaselt saama teatud tootekategooriate puhul 50% ostetud toote hinnast tagasi,“ rääkis Maxima Eesti müügiosakonna juht Marge Kikas. Summa laekub Maxima boonusrahana kliendikaardile ja seda saab kasutada järgmise ostu sooritamisel.

„Näiteks, kui me müüme praepanni, mis maksab muidu 20 eurot, siis kampaaniaperioodil võib Maxima klient saada sellelt vähemalt kümme eurot Maxima rahana tagasi. Esimese ostu puhul tuleb siiski tasuda toote täishind, sest boonus laekub ostu sooritamise hetkel tema Aitäh kontole ja ta saab seda raha järgmise ostu tegemisel kasutada,“ kirjeldas Kikas.

Kuigi Maxima raha ei saa vahetada pärisraha vastu, saab sellega tasuda Maximas tehtavate ostude eest. Aitäh kaardile kogunenud boonusrahaga saab tasaarveldada kuni 99% ostusummast ja siin pole vahet, kas ost sooritatakse tavakassas või iseteeninduskassas. Maxima raha jääki on alati võimalik näha ostutšekilt, Aitäh kaardi iseteeninduskeskkonnast või äpist.

Maxima esindaja sõnul on algatuse eesmärk pakkuda oma lojaalsetele klientidele senisest suuremaid boonuseid. Kui seni on Maxima klientidel olnud võimalik saada 1% kõikidel ostudelt Maxima rahana tagasi ning vahel ka teatud toodete puhul tavapärasest suuremaid allahindlusi, siis nüüd on neil iganädalaselt võimalik erinevate kategooriate toodete puhul saada vähemalt 50% toote hinnast Maxima rahana tagasi.

Näiteks sel nädalal puudutab see erinevaid piknikutarbeid, väikekodutehnikat ja potte-panne, järgmisel nädalal aga erinevaid grilli- ja matkatarbeid ning ventilaatoreid. „Uus lähenemine võimaldab meie lojaalsetel klientidel senisest enam säästa ja saada erinevaid hooajatooteid väga hea hinnaga,“ rõhutas Kikas.

Aitäh kaart on üks populaarsemaid toidupoodide kliendikaarte Eestis. Lisaks boonusraha kogumisele saavad Maxima kliendikaardi omanikud erinevaid allahindlusi ja sooduspakkumisi. Maxima kliendikaardi saab vormistada igaüks, kes on vähemalt 18-aastane. Aitäh kaardi saab soetada ükskõik millisest Maxima 84 kauplusest üle Eesti. See maksab 1 euro ja on tähtajatu.

Iga-aastaselt säästavad eestimaalased Maxima kliendikaarti ja sinna kogunevat boonusraha kasutades miljoneid eurosid. Mitmel viimasel aastal on see summa küündinud üle 4 miljoni euro aastas. Aktiivseid Aitäh kaardi omanikke, kes külastavad igakuiselt Maxima kauplusi Eestis, on ligi 380 000.

Maxima on Baltikumi suurim jaekaubandusettevõte. Eestis annab ettevõte tööd ligi 3700 inimesele. Igapäevaselt teenindavad Maxima kauplused keskmiselt 140 000 eestimaalast. Ettevõte tegutseb Eestis 2001. aastast, olles tänaseks üks suuremaid siinseid tööandjaid ja maksumaksjaid.
Äpp Kinkekaardid