Maxima lühendab poodide lahtiolekuaega 2 tunni võrra
2020-03-17
Tagasi

MAXIMA Eesti tegevjuhi Edvinas Volkase sõnul on oluline ka tänases olukorras pakkuda klientidele kaupa ja teenindust, millega ollakse harjunud tavaolukorras. „Sellest lähtuvalt tegime otsuse muuta oma kaupluste lahtioleku aega ning alates 17. märtsist on kõik Maxima kauplused avatud kella 9.00 – 21.00-ni,“ selgitas Edvinas Volkas.

Muutes kaupluste lahtioleku aega  lühendame nii töötajate tööpäeva 2 tunni võrra ning saame seeläbi võimaldada oma töötajatele paindlikumaid tööajagraafikuid.

Lähtuvalt Terviseameti soovitusest saavad kõik Maxima poed täna õhtuks  kaupluse põrandale märgistuse klientidele soovitusliku pikivahe hoidmiseks. Nii ostjate kui töötajate ohutust silmas pidades on Maxima suurendanud kauplustes tähelepanu hügieeninõuete täitmisele ning töötanud välja ettevõttesisese raporteerimisjuhendi võimalikuks kriisisituatsiooniks. Kõikides poodides toimub mitu korda päevas kontaktpindade (ostukorvid ja -kärud, makseterminalid, puuteekraanid, kassalindid) desinfitseerimine ning kogu kaupluses viiakse igapäevaselt läbi süvendatud puhastus. Klientidele pakutakse kaupluses võimalust käte desinfitseerimiseks nii sisenemisel kui väljumisel. Maxima kavandab lisameetmeid oma töötajate ohutuse tagamiseks individuaalsete desinfitseerimisvahendite ning näokaitsete näol.
MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutaę.