Maxima suurendab hea hinnaga kvaliteetsete kodumaiste toodete hulka oma lettidel
2022-05-03
Tagasi

Alates tänasest on Maxima lettidel senisest enam turu parima ehk Odava Maxima hinnaga kvaliteetseid tooted. Rahvusvaheliste kaubamärkide kõrval on nüüd ka hulk soodsa hinnaga tooteid tuntud ja armastatud kodumaistelt tootjatelt.

„Juba eelmise aasta kevadest on Maxima klientidel võimalik osta meie kauplustest paljude tuntud kaubamärkide kvaliteettooteid turu parima hinnaga ja nii iga päev,“ rääkis Maxima Eesti müügiosakonna juht Marge Kikas. Selliste hea hinnaga brändi- või premium-toodete hulk Maxima sortimendis kasvas ligi kahekordselt, küündides nüüd üle 250 toote.

„Eriti hea meel on meil selle üle, et varasemast enam on hea hinnaga tooteid tuntud ja armastatud Eesti tootjatelt,“ lausus Kikas. Nii leiab sellest nädalast Maxima 83 kaupluses üle Eesti varasemast veelgi parema hinnaga Kalevi šokolaade ja komme, piimatööstuse Tere ja lihatööstuse Nõo erinevaid tooteid. Häid leide on ka Rannarootsilt, Eesti Pagarilt, Valiolt, Chef Lundénilt, Estoverilt ning erinevatelt Eesti päritolu joogitootjatelt.

Nii on sellest nädalast Maxima lettidel näiteks kilone pakk Rannarootsi Gruusia šašlõkki 5,49 eurot ja 240-grammine Nõo grilljuust 2,99 eurot. Eesti tootjate toodang moodustab umbes kolmandiku tõeliselt hea hinnaga kvaliteettoodete valikust.

„Kodumaiste toodete kõrval on meil jätkuvalt ka palju tooteid rahvusvaheliselt tuntud kaubamärkidelt, mida saab samuti just Maximast turu soodsaima hinnaga,“ rõhutas Kikas. Nii saab Maxima poodidest jätkuvalt hea hinnaga nii San Pellegrino vett, Karumsi glasuurkohukesi kui ka Magnumi jäätiseid multipakis. Lisaks on soodsa hinnaga ka Milka, Kellogg’si, Estrella, Nestle, Don Simoni, Santa Maria, Pampersi, Prima Dogi ja paljude teiste rahvusvaheliste kaubamärkide kvaliteettooteid.

„Need tooted on Maxima kauplustest lihtsasti leitavad juba varasemalt klientidele tuttavate tähekeste järgi, mis on hinnasiltidele juurde lisatud,“ rääkis Maxima Eesti müügiosakonna juht. Tema sõnul leiab neid tõeliselt hea hinnaga kvaliteettooteid kauplustes nii eriväljapanekutel, külmikutes kui ka tavariiulitest. Uuenenud kvaliteettoodete toodete valik on Maxima kauplustes klientidele kättesaadav alates tänasest, 3. maist.

Maxima on Baltikumi suurim jaekaubandusettevõte. Eestis annab ettevõte tööd ligi 3700 inimesele. Igapäevaselt teenindavad Maxima kauplused keskmiselt 140 000 eestimaalast. Ettevõte tegutseb Eestis 2001. aastast, olles tänaseks üks suuremaid siinseid tööandjaid ja maksumaksjaid.

Äpp Kinkekaardid