Maxima suurendas Barbora Express teenuse kaubavalikut enam kui kaks korda
2020-04-21
Tagasi

Barbora Express teenuse edasiarendamisel on kasvanud pakutavate toodete hulk  enam kui kaks korda ning alates tänasest, 21. aprillist on teenuse valikus üle 1200 erineva toote. Barbora Expressi teenust saab kasutada 17 linnas ja 33 Maxima kaupluses üle Eesti.

MAXIMA Eesti tegevjuhi Edvinas Volkase sõnul on eriolukord kasvatanud e-teenuste nõudlust kordades. „Kontaktivaba e-poe teenus sai kiirendatud korras lansseeritud aprilli alguses ning vaid nädala jooksul laiendatud geograafiliselt üle kogu Eesti.  Tänasest saab meie klient võimaluse teha oma igapäeva ostud lihtsalt ja turvaliselt veelgi laiema kaubavaliku hulgast ning need kätte saada kontaktivabalt,“ sõnas Edvinas Volkas.

Barbora Express teenuse tootevalik on nüüdseks kasvanud enam kui kaks korda, sealhulgas laiendati kõige enam liha- ja piimatoodete valikut, oluliselt kasvas kuivainete, küpsetiste, leivatoodete ning beebitoodete valik. Kodu- ja autokaupade valik suurenes pea 2,5 korda.

„Barbora Express pakub võimalust teha oma ostud kontaktivabalt ja on eriti hästi on teenus vastu võetud piirkondades, kus selletaolist enne ei ole pakutud, nagu näiteks seda on Saaremaa ja Kuressaare,“ lisas Edvinas Volkas.

Kokku on Barbora Expressi teeninduspunktid avatud 33 Maxima kaupluses Tallinnas ning Harju, Lääne, Pärnu, Saare, Rapla, Tartu, Ida- ja Lääne-Viru, Jõgeva, Viljandi, Valga ja Võru maakondades. Teenust pakkuvate Maxima kaupluste kaart on nähtav siin.

Oma igapäevase ostukorvi toodete tellimisel peab ostja valima esmalt barbora.ee leheküljelt Barbora Express teenuse ning seejärel maakonna, milles asuvasse Maxima kauplusesse ta soovib oma kaubale järele minna. Seejärel avaneb tavapärane e-poe keskkond koos valikuga toidu- ja esmatarbekaupadest. Ostukorv komplekteeritakse kaupluses ning selle üleandmine toimub kontaktivabalt kaupluses spetsiaalselt märgistatud alal. Barbora Expressi kaupade eest saab esialgu tasuda tellimust sooritades kas pangaülekande või kaardimaksega.
MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutaę.