Maxima tuletab meelde: boonusraha aegub käesoleva kuu lõpus
2019-03-06
Tagasi

Maxima kliendikaardi “Aitäh“ omanikud saavad kuni 31. märtsini 2019 kasutada möödunud aasta vältel kogutud rahalisi boonuseid. Lojaalsetel klientidel on veel 407 000 euro jagu boonusraha kasutamata.
„Seniajani kasutamata suurim kogutud boonusraha ulatub 620 euroni,” märkis Aitäh kaardist rääkides Maxima Eesti kommertsdirektor Kristina Mustonen.

Mustonen lisas, et selline summa iseloomustab ühe leibkonnaliikme vähemalt poole aasta toiduraha suurust. „Märtsi lõpuni on veel piisavalt aega, mil kogutud boonuseid saab kasutada. Kutsun kõiki meile kauplustesse sisseoste tegema, et kogutud boonused kaotsi ei läheks,“ lisas ta ja märkis, et kokku on veel 407 000 euro eest veel kasutamata Maxima raha.

Maxima kliendikaardiga ei kogu boonusraha alkoholi- ega tubakatoodetelt. Maxima raha jääki näeb enda ostutšekilt.

Maxima jaekett tegutseb Eestis alates aastast 2004. Ketti kuulub 80 kauplust, millest 56 on Maxima X kodukauplused, 21 Maxima XX supermarketid, 3 Maxima XXX hüpermarketid. Maxima avas esimese jaekaubandusketina 2015. aastal toidu- ja esmatarbekaupade veebipoe e-Maxima, mis sai 2018. aasta oktoobris uue kuue ja nime Barbora. Igapäevaselt teenindavad Maxima kauplused keskmiselt 170 000 inimest. Jaeketti kuuluvad ka kaheksa kulinaariatsehhi ja logistikakeskus. Kõigis Maxima Eesti ettevõtetes töötab Eestis ligikaudu 3 700 inimest.
 
MAXIMA Finants MAXIMA Poliis teleMAXIMA Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutę.