Maxima tuletab meelde: jaeketi kauplused on 1. jaanuaril suletud
2018-12-27
Tagasi

Maxima kauplused on aasta esimesel päeval suletud ja kaupluste töötajatel on vaba päev. Kaupluste lahiolekuajad said märgatavalt lühemaks kogu jõuluperioodil.
 
„Meie jaoks on väga oluline, et kõik meie töötajad saaksid pühade ajal võimalikult palju aega oma peredega veeta. 1. jaanuar 2019 on kauplused suletud ja töötajatel vaba päev. Ka olid meil kaupluste lahtiolekuajad pühadeperioodil märgatavalt lühemad,“ rääkis Maxima Eesti tegevjuhi kt Marko Põder

Maxima jätkab 1. jaanuaril kaupluste suletuks jätmisega juba teist aastat. Ühtlasi on see kaupluste töötajate jaoks ainus kollektiivne puhkepäev aastas. Aastavahetusele eelnevatel kuupäevadel 27. kuni 30. detsembril on Maxima avatud tavapärastel aegadel. 31. detsembril on kauplused avatud 8-21.00. 

„Kõik need head inimesed, kes jaekaubanduses ühes või teises kaupluses tööd teevad on lahkelt ära teeninud võimaluse veeta aasta esimene päev pühale kohaselt – tunda rõõmu vabast päevast, mida endale ja lähedastele pühendada ning selle hea energiaga uut aastat alustada. Soovime Maximas selle traditsiooniga töötajate heaks jätkata,“ lisas Põder.  
 
Maxima jaekett tegutseb Eestis alates aastast 2004. Ketti kuulub 80 kauplust, millest 56 on Maxima X kodukauplused, 21 Maxima XX supermarketid, 3 Maxima XXX hüpermarketid. Maxima avas esimese jaekaubandusketina 2015. aastal toidu- ja esmatarbekaupade veebipoe e-Maxima, mis sai 2018. aasta oktoobris uue kuue ja nime Barbora. Igapäevaselt teenindavad Maxima kauplused keskmiselt 170 000 inimest. Jaeketti kuuluvad ka kaheksa kulinaariatsehhi ja logistikakeskus. Kõigis Maxima Eesti ettevõtetes töötab Eestis ligikaudu 3 700 inimest.
MAXIMA Finants MAXIMA Poliis teleMAXIMA MAXIMA Koopiad Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutę.