Maximast saab nädalavahetusel forelli kilohinnaga 3,99 eurot
2019-03-14
Tagasi

Jaeketist leiab sel neljapäeval forellile sooduskampaania, mille raames müüakse kõikides suuremates Maximates kuni pühapäevani forelli kilohinnaga 3,99 eurot. Forelli tavahinnad on turul vahemikus kuus kuni kümme eurot kilo eest.
 
Maxima kommertsdirektor Kristina Mustonen ütleb, et forelli tavahinnad jäävad turul vahemikku 5,99 – 9,99 eurot kilo eest. “Tegemist on Taani forelliga ja meie neli päeva kestev kampaaniahind 3,99 eurot kilo eest näitab Maxima sisseostu tugevust ja meie meeskonna pühendumust pakkumaks kliendile parimat hinda”.
 
“Kala on väga hea ja tervislik valik meie toidulaual ja sellise sooduskampaaniaga loodame, et forell jõuab ka nende toidulauale, kel muidu käib selle hind üle jõu,” ütleb Mustonen ja lisab, et Maxima eesmärk on võimaldada ostjaile parima hinnaga mitmeküllast toidukorvi. “Kuigi lähiperioodil me nii head hinda ei saa küll klientideni tuua, siis on meil võimalik siiski jätkata turuhindadest soodsamalt, küll aga mitte 3,99 eurose kilohinnaga enam,” tõdes Maxima kommertdirektor ja kutsus rahvast sellise hinnaga forelli kiiresti hankima.
 
Soodushinnaga Taani forelli leiab kõikidest XX ja XXX formaati Maximatest üle Eesti ja seda käesoleva nädala neljapäevast kuni pühapäevani või kuniks forelli jätkub.

 

 

MAXIMA Finants MAXIMA Poliis teleMAXIMA Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutę.