Pärnu Maximas saab kohata Lady Gagat ja Albert Einsteini
2021-07-05
Tagasi

Pärnu Maximas saab kohata Lady Gagat ja Albert Einsteini

 

Pärnu Maximas avati täna vahakujude näitus. Vahakujude näitusel avaneb erakordne võimalus näha elusuuruses kuulsusi – ajaloolisi isikuid, kultuuritegelasi ja teisi tuntud suurkujusid. 

Näitus on huvitav vaatamine nii täiskasvanutele kui ka lastele. Ekspositsioon on jaotatud erinevatesse sektsioonidesse: ajaloolised isikud, suured kirjanikud ja kunstnikud, populaarsed näitlejad ja muusikud ning lastefilmide ja multifilmide kangelased. 

Näha saab Lady Gagat, Albert Einsteini, Napoleoni, Michelangelot, Leonardo da Vincit jne. Laste sektsioonis on põnev kollektsioon multifilmide kangelastest. Filmist „Jääaeg", saab näha legendaarset oravat ja laisklooma ja filmist „Kariibi mere piraadid" on tehtud kapten Jack Sparrow.

Vahakujude autoreid pole võimalik nimetada, sest ühe kangelase figuuri teeb rohkem kui kümme meistrit. Kõik figuurid on valmistatud Euroopa selle ala juhtivate meistrite poolt ning erilist tähelepanu on pööratud ajalooliste isikute kostüümidele. Ainulaadne ja mitmel pool Euroopas menukaks osutunud väljapanek on pärit Riiast.

Näitus on avatud Pärnu Maxima XXX kaupluses 29.06-25.08 kell 10-20. Näitusel on lubatud kõikide kujude juures pilti teha.

MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid