„Tagasi kooli“ – meie töötajad räägivad koolilastele tööst ja karjäärist Maximas
2019-11-19
Tagasi

Personalijuht Lea Kimber, toiduainete tootmise üksuse juht Jelena Hakman, logistika süsteemi peakasutajad Julia Domanina ja Jevgeni Ptasits, Ida-Virumaa piirkonnajuht Tatjana Golm ning kaupluse juhataja Ingrid Rops räägivad lastele inimeste ja meeskondade juhtimisest, tootmise,  ostu- ja müügitegevuse protsessist rahvusvahelises ettevõttes, logistikast ning jaekaubanduse toimimisest suurtes ja väikestes üksustes.

Esimesed tunnid on juba antud ning nii koolilaste kui ka õpetajate tagasiside on olnud väga hea – lapsed kuulasid huviga ning esitasid ka palju küsimusi.

Tunde anname novembri- ja detsembrikuus kokku 8 koolis üle Eesti.

„Tagasi Kooli“ on kodanikualgatus, mille eesmärk aidata 1.-12. klassi õpilastel õppida eluoskusi, et ühiskonnas hästi hakkama saada. Selleks, et erinevad elulised teadmised ja oskused jõuaksid õpilasteni, pakub Tagasi Kooli võimalust ühiste külalistundide, õppekäikude ja töövarjuvõimaluste läbiviimiseks ekspertide poolt erinevatelt elualadelt.  Alates 2012. aastast on Tagasi Kooli kaudu läbi viidud ca 3000 külalistundi ja üle 100 e-külalistunni kümnetele tuhandetele õpilastele.


MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutaę.