TOP5: Millised linnad on noorte tööotsijate seas populaarseimad?
2019-06-04
Tagasi

Jaekaubandusketile Maxima on saanud tavaks pakkuda koolivaheajal õpilastele tööd. Jaeketi personaliosakond vaatas peale, millised on sel suvel noorte tööotsijate jaoks populaarseimad linnad, kus tööle soovitakse saada.

„Eelseisvaks suveks ootame üle Eesti meiega  liituma vähemalt 350 noort vanuses 15 kuni 24. Koolinoor saab oma raha teenida talle sobiva kokkulepitud graafiku alusel mõnes kodulähedases või ka turismipiirkonnas asuvas kaupluses,“ ütleb poeketi personalijuht Lea Kimber.

Kimber lisab, et suveks tööle kandideerinuid on 700 ringis. „Kaubandusettevõttes töötamine annab noorele hea kogemuse alates meeskonnatööoskuste omandamisest ja suhtlemisest kuni keelte praktiseerimise võimaluseni. Need on oskused, mida vajatakse hiljem ükskõik millises valdkonnas ja eri alal töötades,“ tõdeb Maxima Eesti personalijuht.

Noored tööotsijad kandideerivad enim just nende linnade Maximatesse:

„Meil on hea meel näha noori, kes soovivad keelepraktika eesmärgil töötada oma kodulinnast väljapool. Näiteks on meil noori kandideerinuid, kes soovivad vene keele oskust omandada või lihvida ja nii on Ida-Virumaa kauplused sooviavalduste pinnalt esiviisikus neile noortele, kes on pärit Lõuna-Eestist,“ räägib personalijuht Lea Kimber. „Noortele, kes soovivad keeleõppe eesmärgil töötada väljaspool kodulinna, tagab tööandja ka majutuse lisaks kohapealsele väljaõppele ja tasuta lõunale“.

Kandideerima oodatakse koolinoori alates 15 eluaastast veel Viljandisse, Kuressaarde, Paidesse ja Tallinnasse. 18. eluaastele noortele saab jaekett pakkuda ametikohti poodidesse üle Eesti.

Käesoleval aastal täitus Maximal 15. tegevusaasta Eestis. Maxima jaekett tegutseb Eestis alates aastast 2004. Ketti kuulub 80 kauplust, millest 56 on Maxima X kodukauplused, 21 Maxima XX supermarketid, 3 Maxima XXX hüpermarketid. Maxima avas esimese jaekaubandusketina 2015. aastal toidu- ja esmatarbekaupade veebipoe e-Maxima, mis sai 2018. aasta oktoobris uue kuue ja nime Barbora. Igapäevaselt teenindavad Maxima kauplused keskmiselt 170 000 inimest. Jaeketti kuuluvad ka kaheksa kulinaariatsehhi ja logistikakeskus. Kõigis Maxima Eesti ettevõtetes töötab Eestis ligikaudu 4 000 inimest.
 
MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutę.