Vähendamaks järjekordasid pikendab Maxima pea kõikide kaupluste lahtiolekuaegasid
2020-04-16
Tagasi

Alates homsest, 16. aprillist pikendab Maxima pea kõikide kaupluste lahtiolekuaegasid kella 9.00 – 22.00ni, v a Kiviõli, Kohtla –Järve, Tamsalu ja Paide kauplused, kus lahtiolekuajad jäävad samaks ehk 9.00 – 21.00ni. Maxima pikendab lahtiolekuaegasid, et vähendada inimeste arvu kauplustes ning pakkuda inimestele pikemat ajavalikut ostude tegemiseks.

MAXIMA Eesti tegevjuhi Edvinas Volkase sõnul on ettevõttele oluline pakkuda inimestele võimalust ohutult ja mugavalt teha oma igapäevaostud, mistõttu oleme rakendanud erinevaid meetmeid vähendamaks kassajärjekordasid ning inimeste arvu poodides. Üheks meetmeks on kaupluste lahtiolekuaegade pikendamine.

„Pikendame pea kõikide Maxima kaupluste lahtiolekuaegasid, kuna nägime, et enamikes meie kauplustes kasvas külastajate hulk hüppeliselt viimasel avatud olemise tunnil. Meie jaoks on oluline, et igaüks leiaks endale võimaluse teha oma ostusid ning teha seda turvalises keskkonnas endale sobival ajal,“ selgitas Edvinas Volkas. „Lisaks monitoorime pidevalt kassajärjekordasid ning oleme vähendanud ostukorvide- ja kärude arvu, et veelgi enam kontrolli all hoida korraga kaupluses viibivate klientide hulka,“ lisas Edvinas Volkas.

Eelmisel nädalal pikendas Maxima Tallinnas ja Narvas kuue Maxima XX kaupluse lahtiolekuaegasid 9.00 – 23.00ni ning avas ööpäevaringselt kaks Maxima XXX kauplust Tallinnas – Haabersti ja Linnamäe.

„Oleme kindlad, et ellu viidud meetmed tõstavad veelgi turvalisust ja ohutust kaupluses, kuid suur palve ka klientidele – palume haigusnähtudega poodi ostlema mitte tulla, sest vaid üheskoos on võimalik vähendada nakatumisohtu nii töötajatel kui ka klientidel toidupoodides, mis on meile kõikidele eluks vajalik, et raske aeg üle elada,“ edastas omapoolse palve Edvinas Volkas.

 

Kiviõli, Kohtla-Järve, Tamsalu ja Paide kauplused on jätkuvalt avatud 9.00 – 21.00.

 

Maxima kauplustes on ellu viidud  nii töötajate kui ka klientide turvalisust tõstvad erinevad meetmed:

1.     Puhastame kõiki pindasid kaks korda päevas - hommikul ja pärastlõunasel tipptunnil ja  iseteeninduskassade alasid iga kahe tunni tagant

2.     Kõikide kärude ja korvide desinfitseerimine peale iga kasutuskorda - oleme kauplustes eraldanud ostukorvid ja -kärud vastavalt sellele kas need on värskelt desinfitseeritud või kasutatud.

3.     Oleme rakendanud igas kaupluses kontrolli- ja raporteerimissüsteemi, millega tagada kehtestatud hügieeni- ja sanitaarnõuete järgimine.

4.     Kontrollime igahommikuselt kõikide kauplusetöötajate tervist, mõõtes nende kehatemperatuuri.

5.     Kõikidele kassadele on paigaldatud kaitsesirmid ja kõik töötajad on saanud isiklikud desinfektsioonivahendipudelid.

6.     Kõik ostjatega otseses kontaktis olevad töötajad kannavad kindaid, ühekordseid kaitsemaske või plastikust kaitsemaske.

7.     Oleme paigaldanud klientidele kõikide kaupluste sisenemis- ja väljumisalale desinfektsioonivahendid ja teavitused käte desinfitseerimise olulisusest

8.     Kassade ette on paigaldatud kleeplintidest märgised, mis markeerivad soovituslikku distantsi ostjate vahel ja märgistused piirkondadesse, kus inimesed seisavad järjekordades – värske liha- ja kalaletid, kulinaaria, grilli- ja kondiitriletid.

9.     Monitoorime järjekordasid pikivahe hoidmiseks, et vältida üle 5 inimese pikkuste järjekordade tekkimist kassades ja samal ajal monitoorime ka kauplust külastavate klientide koguarvu. Juhul kui kaupluses on kassades enam kui 5 klienti ja kõik kassad on hõivatud, sulgeme kaupluse ajaperioodiks, mille vältel saame vähendada kassajärjekordi ja kaupluses viibivate klientide arvu.

10.  Pakendasime kõik kaalutooted, mida ei ole võimalik kodus pesta - näiteks erinevad pagaritooted, küpsised.
MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutaę.