Meistrite Kvaliteet
Parim teie toidulauale!
MAXIMA peab toodete kvaliteeti ja värskust ülioluliseks. Meistrite Kvaliteedi tooteid iseloomustabki kompromissitu kvaliteet, värskus ja mis veel oluline- isuäratav väljanägemine. Liha-, kala-, kondiitri- ja kulinaaria ning hooajalised hõrgutised... Meistrite Kvaliteedi märki kandvatele toodetele võib alati kindel olla!

Meistrite Kvaliteet

Meie Kaubamärgid

Meistrite Kvaliteet – tänu kohapeal valmistamisele alati värske!

Meistrite Kvaliteedi tooted on kvaliteetsed värsked tooted, mida valmistavad MAXIMA meistrid kauplustes kohapeal. Need tooted aitavad teil köögis toimetamise aega kokku hoida ning töökindlad retseptid ja kauaaegne kogemus tagavad toitude hea maitse.

Meistrite Kvaliteedi märgi alt leiate värskeid liha, kulinaaria- ja kondiitritooteid, mis sobivad nii peolauale kui ka argipäevaks.

MAXIMA Ecologica. Koos loodusega!

MAXIMA Ecologica märgiga tooted on sertifitseeritud orgaanilist päritolu.

Valikus on orgaanilised helbed, teraviljatooted, jahu, värsked puu- ja köögiviljad, mesi, idud ja palju muud. Rohkem kui pooled neist toodetest pärinevad kohalikelt mahekasvatajatelt, ülejäänud on imporditud.

MAXIMA Favorit. Kvaliteet õiglase hinnaga.

MAXIMA Favoriti tooted on kõige vajalikumad. Otsige neid MAXIMA riiulitelt ja pistke kindlasti korvi. Võite olla kindel, et teete tervisliku, värske ja kvaliteetse valiku, mille eest maksate igati ausat hinda.

Ükskõik, kas valmistate korralikku hommikusööki, rikkalikku lõunat või pidulikku õhtusööki, ootate külalisi või naudite einet pereringis - MAXIMA Favoriti tooted kuuluvad igal juhul kindlalt lauale.MAXIMA Favoriti toodete seast leiab igaüks oma lemmiku. Need tooted on väga maitsvad ja kvaliteetsed. Iga toote kvaliteet on tagatud hoolika kontrolliga, mis algab tooraine ettevalmistamisest, jätkub töötlemisega ning lõppeb pakendamise ja transpordiga kauplustesse.

Optima Linja. Alati soodsad hinnad!

Alati soodsad hinnad! Optima Linja – kvaliteetsed tooted soodsama hinnaga. Püüdleme selle poole, et toodete hind oleks oma tooterühmas turu madalaim, kuid sama ajal ei oleks tehtud järeleandmisi kvaliteedis. Sarja tooted on mõeldud klientidele, kellele on oluline toote hind.

Optima Linja tootevalikusse kuuluvad paljud tooterühmad. Eesmärgiks on vastata klientide vajadustele ning tagada, et ka kõige hinnatundlikumatel klientidel oleks võimalus valida kvaliteetseid tooteid soodsaima võimaliku hinna eest. Toodete soodsam hind tagatakse suuremate tellimuste ja lihtsama pakendikujundusega.

Teenused

Äpp Kinkekaardid