Ostujuhtide kontaktid
Tagasi

Kategooriajuhid vastutavad Maxima kaubavaliku ja kaupade jõudmise eest kauplustesse. Samuti sõlmivad nad tootjate-maaletoojatega tarnelepinguid ning peavad hinnaläbirääkimisi. Kui soovite, et Teie tooted ja kaubad jõuaksid Maxima kaubandusketti, võtke meiega ühendust:
 
  Grupp Nimi E-mail
Fresh grupijuht   Galina Boicenko  Galina.Boicenko@maxima.ee
kategooriajuht LB | Piimatooted, PG | Muud toidukaubad, LL00 | Vegan piimatooted Ksenia Kozelkova Ksenia.Kozelkova@maxima.ee 
assistent   Ljubov Ivanova Ljubov.Ivanova@maxima.ee
kategooriajuht  LL | Vegan productsLD | Toores liha, linnuliha, ME | Külmutatud liha ja linnuliha Merilin Laurimaa Merilin.Laurimaa@maxima.ee
assistent LD | Toores liha, linnuliha Olga Gubarenko olga.gubarenko@maxima.ee
kategooriajuht LI | Leib ja küpsetatud tooted, MA | Jäätis, MB | Külmutatud küpsetatud tooted, MC | Külmutatud jahutooted Kaido Kurvits Kaido.Kurvits@maxima.ee
assistent   Tatjana Tiits tatjana.tiits@maxima.ee
kategooriajuht LG | Kala ja kalatooted (külmutamata); LH | Munad, MD | Külmutatud kala ja kalatooted, PF01 | Kalakonservid Artjom Knjazev Artjom.Knjazev@maxima.ee 
assistent   Valentina Knjazeva Valentina.knjazeva@maxima.ee 
kategooriajuht LC | Lihatooted, PF00 | Lihakonservid Aniken Siimon aniken.siimon@maxima.ee
assistent   Iryna Roosileht Iryna.Roosileht@maxima.ee
 

Teenused

MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid