Ostujuhtide kontaktid
Tagasi

Ostujuhid vastutavad Maxima kaubavaliku ja kaupade jõudmise eest kauplustesse. Samuti sõlmivad nad tootjate-maaletoojatega tarnelepinguid ning peavad hinnaläbirääkimisi. Kui soovite, et Teie tooted ja kaubad jõuaksid Maxima kaubandusketti, võtke meiega ühendust:
 
Aleksei Zotov Bakaalkaupade grupijuht Aleksei.Zotov@maxima.ee
Aleksei Truu Ostujuht (kanged alkohoolsed joogid, tubakatooted ja tubaka tarvikud) Aleksei.Truu@maxima.ee
Anton Bzhelenko Ostujuht (vein, vesi, mahlad, karastusjoogid, siider, õlu) Anton.Bzhelenko@maxima.ee
Merit Käämer Ostujuht (toiduõli, krõpsud, müsli, kuivad hommikueined, pähklid, kuivatatud puuviljad ja marjad, makaronid, tangud, suhkur, tärklis, söögisooda, jahu, sool) Merit.Kaamer@maxima.ee
Svetlana Anohhina Ostujuht (maiustused, nätsud, šokolaad, küpsised, vahvlid) Svetlana.Anohhina@maxima.ee
Valeri Dmitrijev Ostujuht (konserveeritud juur- ja puuviljad, keedised, mesi, kоmpotid, kastmed, kеtšupid, äädikas, sinep, mädarõigas, maitseained, kohvi, tee, ökoloogiline toit, diabeettoit, mahetooded) Valeri.Dmitrijev@maxima.ee
Kaido Kurvits värske toidukauba üksuse juht Kaido.Kurvits@maxima.ee
Ksenia Kozelkova Ostujuht (piimatooted, juustud, margariin, majones) Ksenia.Kozelkova@maxima.ee
Merilin Laurimaa Ostujuht (kala, kalakonservid, külmutatud kala, munad) Merilin.Laurimaa@maxima.ee
Aure Talvar Ostujuht (jahutatud linnuliha, jahutatud liha, saslõkid, toorvorstikesed, marineeritud jahutatud liha ja linnuliha, vorstitooted, pasteedid, kana- ja lihakonservid) Aure.Talvar@maxima.ee
Aljona Skubi Ostujuht (külmutatud juurviljad, jäätis, leib, sai) Aljona.Skubi@maxima.ee
Julia Juhno Ostujuht (toorained tsehhide jaoks, kulinaaria, kondiiter, vegan tooted) Julia.Juhno@maxima.ee
Viktor Vinogradov Ostujuht (puuviljad) Viktor.Vinogradov@maxima.ee
Aleksandr Jegorov Ostujuht (juurviljad) Aleksandr.Jegorov@maxima.ee
Oksana Panfilov Ostujuht (lilled, taimed, puud, seemned, muld, väetis) Oksana.Panfilov@maxima.ee
Olga Eesaru Tööstuskaupade grupijuht Olga.Eesaru@maxima.ee
Jekaterina Podolentšuk Ostujuht (Naiste hügieenitarbed, juuksehooldusvahendid, dekoratiivkosmeetika, habemeajamisvahendid, meditisiinikaubad, parfümeeria, naha- ja küünehooldusvahendid, saunatarbed) Jekaterina.Podolentsuk@maxima.ee
Karina Zaderei Ostujuht (Kodukeemiakaubad, tualettpaber, majapidamispaber ja taskurätikud, beebikaubad, jalatsite hooldusvahendid ja sisetallad, õhuvärskendajad) Karina.Zaderei@maxima.ee
Maria Galykina Ostujuht (nõud, kodutekstiilid, majatarbed, pakkematerjalid, pühadekaubad, peokaubad, galanteriikaubad, riided, üleriided, lipud ja muu atribuutika, aksessuaarid, aluspesu, sokid) Maria.Galykina@maxima.ee
Artjom.Knjazev Ostujuht (Loomatoit, lemmikloomade aksessuaarid, sporditarbed, vaba aeg, turism, jalgrattad, kalapüügivahendid, aiatooted, autokaubad, tehnika, lambipirnid, patareid, ehitustööriistad, arvutitooted) Artjom.Knjazev@maxima.ee
Maksim Parhomenko Ostujuht (mänguasjad, perioodika, muusika, filmid, DVD/CD toorikud, raamatud, kontoritarbed, koolikotid, kõneaeg ja kõneajakaardid, postkaardid, mööbel, teenused, loterii, lapid ja käsnad, küünlad, potid, vaibad, prügikotid, albumid, pildiraamid, grill, peokaubad, rahvuslik atribuutika, suveniirid, ühekordsed nõud, kellad) Maksim.Parhomenko@maxima.ee
Zarema Izmailova Ostuosakonna administraator Zarema.Izmailova@maxima.ee

Teenused

MAXIMA Finants MAXIMA Poliis teleMAXIMA MAXIMA Koopiad Kinkekaardid