Ostujuhtide kontaktid
Tagasi

Kategooriajuhid vastutavad Maxima kaubavaliku ja kaupade jõudmise eest kauplustesse. Samuti sõlmivad nad tootjate-maaletoojatega tarnelepinguid ning peavad hinnaläbirääkimisi. Kui soovite, et Teie tooted ja kaubad jõuaksid Maxima kaubandusketti, võtke meiega ühendust: 
 
Fresh grupijuht Galina Boicenko  Galina.Boicenko@maxima.ee  
kategooriajuht Ksenia Kozelkova Ksenia.Kozelkova@maxima.ee   Piimatooted,  Muud toidukaubad, Vegan piimatooted
kategooriajuht     Toores liha, linnuliha, Külmutatud liha ja linnuliha, vegan tooted
kategooriajuht Kaido Kurvits Kaido.Kurvits@maxima.ee  Leib ja küpsetatud tooted,  Jäätis, Külmutatud küpsetatud tooted, Külmutatud jahutooted
kategooriajuht Artjom Knjazev Artjom.Knjazev@maxima.ee   Kala ja kalatooted (külmutamata);  Munad, Külmutatud kala ja kalatooted,  Kalakonservid
kategooriajuht Aniken Siimon aniken.siimon@maxima.ee  Lihatooted,  Lihakonservid
kategooriajuht Julia Juhno Julia.Juhno@maxima.ee  kulinaaria, kondiiter
FV grupijuht Vitalijs Sorokins  Vitalijs.Sorokins@maxima.ee  
Ostujuht (puuvili) Oksana Panfilov Oksana.Panfilov@maxima.ee  
Ostujuht (juurvili) Aleksandr Jegorov aleksandr.Jegorov@maxima.ee  
Ostujuht (lilled ja taimehooldus) Kirill Krolov Kirill.krolov@maxima.ee  
Bakaalkaupade ja jookide üksuse juht Leonid Koljagin Leonid.Koljagin@maxima.ee  
Kategooriajuht Aleksei Truu  Aleksei.Truu@maxima.ee kange alkohol, sigaretid
Kategooriajuht Milena Bitsan Milena.Bitsan@maxima.ee kommid, šokolaadid, nätsud, küpsised, vahvlid
Kategooriajuht Tatjana Petrova Tatjana.Petrova@maxima.ee konserveeritud juur- ja puuviljad, keedised, mesi, kоmpotid, kastmed, kеtšupid, sinep, mädarõigas, maitseained, kohvi, tee
Kategooriajuht Aure Talvar  Aure.Talvar@maxima.ee  kuivained, pähklid, õlid, krõpsud
Kategooriajuht Anneli Pohga Anneli.Pohga@maxima.ee veinid (k.a. kangestatud veinid), siidrid, õlled, lahjad alkohoolsed joogid, vesi , mahlad, mahlajoogid, karastusjoogid, siirupid
Esmatarbekaupade üksuse juht Kadri Karus Kadri.Karus@maxima.ee  
Kategooriajuht Karina Zaderei Karina.Zaderei@maxima.ee kodukeemiakaubad, tualettpaber, majapidamispaber ja taskurätikud, beebikaubad, jalatsite hooldusvahendid ja sisetallad, õhuvärskendajad
Kategooriajuht Eve Sergo Eve.Sergo@maxima.ee kosmeetika, kehahooldus ja hügieen
Tööstuskaupade üksuse juht Olga Eesaru Olga.Eesaru@maxima.ee  
Kategooriajuht Maria Galykina Maria.Galykina@maxima.ee Beebikaubad, beebi üleriided, tekstiil, kudumislõngad,õmblemisniidid ja tööriistad, sukad, sukkpüksid, aluspesu ja magamisriided, naiste ja meeste  üleriided, laste üleriided, rõivaste galanterii (aksessuaarid)
Kategooriajuht Maksim Parhomenko Maksim.Parhomenko@maxima.ee Mänguasjad, spordi ja vabaajariided, grillid, süütevahendid, kontoritarvikud, ostukotid
Kategooriajuht Aleksei Mohov Aleksei.Mohov@maxima.ee Lemmikloomakaubad ja tarvikud, majapidamistarbed, autokaubad, töö-ja aiatööriistad, tarvikud, patareid, pirnid, elektrilised majapidamisseadmed, arvuti- ja audiovisuaalsed tarvikud
Kategooriajuht Jana Gelfond Jana.Gelfond@maxima.ee Mööbel ja tarvikud, naiste ja meeste kingad, laste kingad, kummikud, sussid, ilukaubad, galanterii, peokaubad, kingituse ja pakendid, Punutud esemed/pühade kaubad/kinkepakendid, potid, potialused

 

Teenused

MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid