Ostujuhtide kontaktid
Tagasi

Kategooriajuhid vastutavad Maxima kaubavaliku ja kaupade jõudmise eest kauplustesse. Samuti sõlmivad nad tootjate-maaletoojatega tarnelepinguid ning peavad hinnaläbirääkimisi. Kui soovite, et Teie tooted ja kaubad jõuaksid Maxima kaubandusketti, võtke meiega ühendust: 
 
Värske toidukauba üksuse juht Galina Boicenko  Galina.Boicenko@maxima.ee Kala ja kalatooted (külmutamata), munad, külmutatud kala ja kalatooted, kalakonservid
kategooriajuht Ksenia Kozelkova Ksenia.Kozelkova@maxima.ee  Piimatooted, muud toidukaubad, vegan piimatooted
kategooriajuht Ljudmilla Tihhonova Ljudmilla.Tihhonova@maxima.ee Vegan tooted, toores liha, linnuliha, külmutatud liha ja linnuliha
kategooriajuht Tatjana Tiits tatjana.tiits@maxima.ee Leib ja küpsetatud tooted, jäätis,  külmutatud küpsetatud tooted. 
kategooriajuht Olga Ilnitskaja Olga.Ilnitskaja@maxima.ee Lihatooted, lihakonservid
kategooriajuht Julia Juhno Julia.Juhno@maxima.ee  Kulinaaria, kondiiter
Puu- ja köögivilja üksuse juht Elis Suviste elis.suviste@maxima.ee​  
Kategooriajuht  Oksana Panfilov Oksana.Panfilov@maxima.ee Puuvili
Kategooriajuht   Daniil Fedorenko daniil.fedorenko@maxima.ee Juurvili
Kategooriajuht  Kirill Krolov Kirill.krolov@maxima.ee Lilled ja taimehooldus
Kategooriajuht Milena Bitsan Milena.Bitsan@maxima.ee Kommid, šokolaadid, nätsud, küpsised, vahvlid
Kategooriajuht Aure Talvar  Aure.Talvar@maxima.ee  Kuivained, pähklid, õlid, krõpsud
Kategooriajuht Anneli Pohga Anneli.Pohga@maxima.ee Veinid (k.a. kangestatud veinid), siidrid, õlled, lahjad alkohoolsed joogid, vesi , mahlad, mahlajoogid, karastusjoogid, siirupid
Kategooriajuht Karina Zaderei Karina.Zaderei@maxima.ee Kodukeemiakaubad, tualettpaber, majapidamispaber ja taskurätikud, beebikaubad, jalatsite hooldusvahendid ja sisetallad, õhuvärskendajad
Tööstuskaupade üksuse juht Olga Eesaru Olga.Eesaru@maxima.ee  
Kategooriajuht Maria Galykina Maria.Galykina@maxima.ee Beebikaubad, beebi üleriided, tekstiil, kudumislõngad,õmblemisniidid ja tööriistad, sukad, sukkpüksid, aluspesu ja magamisriided, naiste ja meeste  üleriided, laste üleriided, rõivaste galanterii (aksessuaarid)
Kategooriajuht Maksim Parhomenko Maksim.Parhomenko@maxima.ee Majatarbed, mänguasjad, spordi ja vabaajariided, grillid, süütevahendid, kontoritarvikud
Kategooriajuht Aleksei Mohov Aleksei.Mohov@maxima.ee Lemmikloomakaubad ja tarvikud, majapidamistarbed, autokaubad, töö-ja aiatööriistad, tarvikud, patareid, pirnid, elektrilised majapidamisseadmed, arvuti- ja audiovisuaalsed tarvikud
Kategooriajuht Jana Gelfond Jana.Gelfond@maxima.ee Mööbel ja tarvikud, naiste ja meeste kingad, laste kingad, kummikud, sussid, ilukaubad, galanterii, peokaubad, kingituse ja pakendid, Punutud esemed/pühade kaubad/kinkepakendid, potid, potialused
Kategooriajuht Tatjana Petrova Tatjana.Petrova@maxima.ee Konserveeritud juur- ja puuviljad, keedised, mesi, kоmpotid, kastmed, kеtšupid, sinep, mädarõigas, maitseained, kohvi, tee
Kategooriajuht Jana Zelenova Jana.Zelenova@maxima.ee Vesi , mahlad, mahlajoogid, karastusjoogid, siirupid
Bakaalkaupade ja jookide üksuse juht; Kange alkohol, sigaretid Vitalijs Sorokins Vitalijs.Sorokins@maxima.ee  
Esmatarbekaupade üksuse juht Kadri Karus Kadri.Karus@maxima.ee  
Kategooriajuht Eve Sergo Eve.Sergo@maxima.ee Kosmeetika, kehahooldus ja hügieen

Teenused

MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid