Kinkekaart
Back
Alates 19. märtsist 2012 hakkasid meie kauplused müüma MAXIMA kinkekaarte. Kinkekaart on magnetkaart, mis - toimides nagu pangakaart - võimaldab mugavalt tasuda oma ostude eest kõikides MAXIMA kauplustes üle Eesti.

Kinkekaarte on 2 liiki - määratud väärtusega, st 10-, 20- ja 30-eurose nominaaliga kinkekaardid ning määramata väärtusega kinkekaardid, millele saab teha korduvaid rahalisi sissemakseid 5 eurost kuni 1000 euroni.

Kinkekaart on mitmekordselt kasutatav. Kui kinkekaardiga tasudes selgub, et ostusumma ületab kinkekaardil oleva summa, on võimalik puudujääv summa maksta sularahas või pangakaardiga.
 

Kinkekaardiga ostu sooritamisel on lisatšekil näidatud rahaliste vahendite jääk kaardil ja kinkekaardi kehtivusaeg. Kinkekaardil olevat rahaliste vahendite jääki ja kinkekaardi kehtivusaega saab kontrollida igas MAXIMA kaupluse kassas Eestis.Pärast kinkekaardi kehtivusaja lõppemist blokeeritakse kaart automaatselt ja kaardil olevat kasutamata summat kliendile ei tagastata.

Kinkekaart kehtib 12 kuud alates ostmise päevast või alates kaardile sissemakse tegemise viimasest kuupäevast.

Kinkekaarte on võimalik osta igas MAXIMA kaupluse kassas.

Kinkige oma lähedastele MAXIMA kinkekaart - see on suurepärane kingitus igaks tähtpäevaks!

Kinkekaartide kasutamise eeskirjad
*Kinkekaardiga ei saa maksta MAXIMA kauplustes asuvate teiste kauplejate/teenuste pakkujate juurest ostetud kaupade/teenuste eest.

Kinkekaardi ostmisel ei kogune Maxima kliendikaardile „Aitäh“ MAXIMA raha.

MAXIMA Eesti OÜ ei vastuta kliendi poolt käesolevate eeskirjade mittejärgimisest tulenevate tagajärgede või kahjude eest.
 

Teenused

MAXIMA Finants teleMAXIMA Kinkekaardid