Kinkekaart
Back
Meie kinkekaardid on magnetkaardid, mis toimivad kui pangakaardid, see võimaldab mugavalt tasuda ostude eest kõikides MAXIMA kauplustes üle Eesti.

Kinkekaarte on 2 liiki - määratud väärtusega, st 10-, 20- ja 30-eurose nominaaliga kinkekaardid ning määramata väärtusega kinkekaardid, millele saab teha korduvaid rahalisi sissemakseid 5 eurost kuni 1000 euroni.
 
Kinkekaart on mitmekordselt kasutatav. Kui kinkekaardiga tasudes selgub, et ostusumma ületab kinkekaardil oleva summa, on võimalik puudujääv summa maksta sularahas või pangakaardiga.

Kontrolli oma kinkekaardi saldot.
 

Kinkekaardiga ostu sooritamisel on lisatšekil näidatud raha jääk kaardil ja kinkekaardi kehtivusaeg. Kinkekaardil olevat raha jääki ja kinkekaardi kehtivusaega saab kontrollida igas MAXIMA kaupluse kassas üle Eestis. Pärast kinkekaardi kehtivusaja lõppemist blokeeritakse kaart automaatselt ja kaardil olevat kasutamata summat kliendile ei tagastata.
 
Kinkekaart kehtib 12 kuud alates ostmise päevast või alates kaardile sissemakse tegemise viimasest kuupäevast.
 
Kinkekaarte on võimalik osta igast MAXIMA kaupluse kassast.
 
Kingi oma lähedastele maitsenaudinguid igasse päeva! See, mis vaja igaks tähtpäevaks!

Kinkekaartide kasutamise eeskirjad
*Kinkekaardiga ei saa maksta MAXIMA kauplustes asuvate teiste kauplejate/teenuste pakkujate juurest ostetud kaupade/teenuste eest.

Kinkekaardi ostmisel ei kogune Maxima kliendikaardile „Aitäh“ MAXIMA raha.

MAXIMA Eesti OÜ ei vastuta kliendi poolt käesolevate eeskirjade mittejärgimisest tulenevate tagajärgede või kahjude eest.
 

Teenused

Äpp Kinkekaardid