Maxima avas Kuressaare vanalinnas uue kaupluse

28.07.2023

Uue kaupluse loomine läks ettevõttele maksma 730 000 eurot ning ehitus võttis aega kümme kuud.

„Maxima Eesti suureks missiooniks pakkuda väga häid hindasid. Lisaks on meie jaoks oluline, et Maximas sisseoste tegev klient ei tunnetaks nii tugevalt inflatsiooni ning meie kaubad oleksid võimalikult paljudele taskukohased,“ sõnas Maxima Eesti tegevjuht Kristina Mustonen.

„Oleme aastaid teinud tööd selle nimel, et pakkuda ostjatele võimalikult laia valikut kodumaist toidukaupa ning tänu heale koostööle Eesti tootjatega on tänaseks valdav osa nii piima-, liha- kui pagaritoodetest kodumaist päritolu,“ lisas Kristina Mustonen. „Oleme elevil ja rõõmsad, et uue kauplusega teenindame talvisel ajal üle tuhande kliendi päevas ning suvisel ajal veelgi rohkem. Meie kaupluse asukoht Kuressaare vanalinnas on suurepärane võimalus nii kohalikule kui ka turistile saada kiirelt ja mugavalt kätte kaup, mida vaja igapäevaeluks või puhkuse nautimiseks,“ sõnas Mustonen.

Kuressaare vanalinnas asuv uus kauplus laiub 800 ruutmeetril ning kaubavalikus on üle 8000 erineva toote.

Uue Kuressaare kaupluse avamise puhul saab avamispäeval teha tasuta Aitäh plastikkaardi. Parimatest sooduspakkumistest leiab jahutatud forellifilee kilohinnaga 13.99€, jahutatud broileri 1,99€/kg. Aitäh kaardiga on erinevad maiustused -40% ning erinevad makaronid -40%. Banaani kilohind 0,79€, jahvatatud kohv Krönung Jacobs 500g 3,99€, Coca-Cola 6x330ml 2,79€, nõudepesumasina tabletid Quantum Finish 12,99€.

Maxima on Baltikumi suurim jaekaubandusettevõte. Igapäevaselt teenindavad siinsed Maxima kauplused keskmiselt 140 000 inimest. Eestis on ettevõttel kokku nüüdsest 84 kauplust. Ettevõte tegutseb Eestis alates 2001. aastast, olles tänaseks üks suuremaid siinseid tööandjaid ja maksumaksjaid.