Tule liitu meie kollektiiviga!

shutterstock_1029299887

Kiire karjäär

Maximas töötades on võimalik oma karjääri kiiresti arendada. Nii on meil laotöötajatest saanud ostujuhte ning kontoris ostujuhina alustanud Kristina Mustonen on tänaseks Maxima Eesti tegevjuht. Kui on soovi ja tugevat tahet, siis avaneb võimaluste uksi karjääriredelil edasi pürgimiseks pidevalt. Lisaks on jaekaubandus sektor väga põnev ning silmaringi avardav ja muidugi ka väljakutseid pakkuv.

Ootame meiega liituma kõiki, kes ihkavad laiendada oma teadmisi, on valmis võtma vastutust ning panustama Eesti ühe suurema tööandja ja ettevõtte edusse. Oleme inimeste juures kõikjal Eestis ja seda, mida me teeme, näevad iga nädal sajad tuhanded inimesed.

Seetõttu on meil võimalik luua lisandväärtust tervele Eesti ühiskonnale.

shutterstock_1708574428

Praktikavõimalused Maximas + kandideerimise võimalus

Teeme koostööd mitmete kutse- ja ametikoolidega ning lisaks muidugi ka ülikoolidega. Pakume juba kooliõpingute ajal võimalust tulla tulevasi tööülesandeid proovima ja esmast kogemust saama. Kuna jaekaubanduse valdkond on niivõrd mitmekesine ja peidab endas palju tahke, siis on võimalik tulla praktiseerima tohutul hulgal erinevaid ametipositsioone. Anna meile oma soovist teada anda ning loome ühiskoos parima praktikavõimaluse just sinu soovidele ning vajadustele vastavalt.

Kuidas käib kandideerimise protsess?

Samm 1

Kui oled leidnud meie Talendipangast sobiva töökuulutuse, siis saada meile julgelt oma CV.

Samm 2

Seejärel jõuab sinu CV meie värbamistiimini, kes vaatab üle sobivuse positsioonile ning võtab positiivse otsuse korral telefonitsi ühendust, et leppida kokku.

Samm 3

Esimese vooru töövestlusel on meie poolt kohal alati nii värbamisspetsialist, kui ka mõni inimene osakonnast, kes on otseselt positsiooniga seotud. Nii saame täpsemini aru sinu soovidest ning sobivusest antud positsioonile, aga ka sina saad parema pildi meist kui tööandjast.

Samm 4

Olenevalt positsioonist võime paluda teha ka pisikese kodutöö, mis annab meile aimu, kas sinu lähenemine sobib üldises plaanis meie suundadega.

Samm 5

Teise vooru vestlused toimuvad peakontoris positsioonide puhul, kus osaleb ka juba vastava positsiooni osakonna vastutav juht. See on hea võimalus kohtuda oma osakonna juhiga ning näha, kuidas omavaheline sobivus võiks toimida. Olenevalt osakonnast ja positsioonist võib vestlus toimuda nii eesti kui ka inglise keeles.

Samm 6

Seejärel on tagasiside andmise aeg. Teeme seda nii positiivse kui ka negatiivse vastuse puhul ning teeme ka omapoolse lõpliku tööpakkumise koos kõikide tingimustega.

KKK

CV on lisaks oma töökogemuse ja haridustee väljatoomisel ka hea koht, kus lühidalt tuua välja enda saavutused. Kindlasti võiks CV olla vastavalt töökuulutuse keelele ehk kui töökuulutus on inglise keeles, siis võiks olla ka CV inglise keeles. Lisa CV-sse asja- ning ajakohane info.

Intervjuu on suurepärane võimalus end inimesena tutvustada ning tuua välja oma oskusi, mille üle oled uhke. Ole valmis endast avatult rääkima ning ka küsima täpsustavaid küsimusi tulevase positsiooni osas. Kindlasti on kohane riietuda viisakalt ning olla positiivse suhtumisega.

Kuna meile kandideerib väga palju inimesi, siis kahjuks igale kandideerimise avaldusele me personaalselt tagasisidet ei anna. Kui sa ei ole tagasisidet saanud ning soovid seda, siis kindlasti küsi julgelt. Kui esimese vooru intervjuu on tehtud, siis anname tagasisidet juba personaalselt.

Esmalt palume sul tutvuda erinevate dokumentidega, milleks on nii töölepingu tingimused, ettevõtte tutvustus kui ka tööohutusega seotud juhendid. Seejärel on võimalik mingi aja jooksul

Kaie

Kaie Trump

Personalijuht

Heldi

Heldi Sakkarias

Talendijuht

Kontaktid (E-R 8.00-17.00)