Omamärgitooted

salmon_IG

Well Done kaubamärk - inspireeriv, kvaliteetne ja soodsam!

Well Done'i tootevalik on kokku pandud teadlikult ja hoolika eeltöö tulemusena, võttes arvesse perede igapäevast toidulauda ja vajadusi. Sortiment on lai, ligi 700 kvaliteetset toodet igas toidukategoorias - piimatooted, munad, värsked puuviljad ja köögiviljad, liha ning kala, pagaritooted, külmutatud toiduained, värske salatimaterjali ning ürdid. Well Done'i sortimendis on tooted usaldusväärsetelt ja kvaliteetsetelt tootjatelt Baltikumist ja lähiriikidest.

Sarja Well Done toodetel on äratuntav kujundus, mis aitab tooted klientidel poes kiiremini üles leida. Well Done on suurim Maxima omabrändi tootesari.

DSC_7200

Peolauavalik Meistrite Kvaliteedilt!

Tee oma peolauavalik Meistrite Kvaliteedi toodetest, sest erilisi hetki aitab tähistada maitsev ja kvaliteetne toit. Ka igapäeva toidu tegemine võib aeg-ajalt olla üsna kurnav tegevus – vahel tahaks kiiresti midagi maitsvat valmis saada ning tühjale kõhule rõõmu pakkuda. Nendel hetkedel, kus aega või jaksu napib, aitab sind olukorrast välja Meistrite Kvaliteedi tootevalik. Võid olla kindel, et need toidud maitsevad sama head kui kodus valmivad road, sest meie kokad teevad süüa südamega.

Meie laiast tootevalikust leiad salateid, liha- ja kalaroogasid, marineeritud liha, torte ja kooke, magustoite ning suupisteid nii peolauale kui ka niisama näksimiseks. Meistrite Kvaliteedi märgisega tooteid leiad Maxima kauplustest üle Eesti, suurim valik on meie XX ja XXX kauplustes!