Well done - inspireeriv, kvaliteetne ja taskukohane

salmon_IG

Selleks, et oma igapäevaoste Maximast tegevatele peredele pakkuda kõrge kvaliteediga toidukaupa taskukohasema hinnaga oleme loonud omabrändi tootesarja Well done, mis on saadaval kogu Baltikumis. 2023. aasta lõpuks jõuab ligi 700 erinevat hea kvaliteedi ja hinnaga toodet, mis pakuvad konkurentsi juba tuntud brändidele. Kogu tootevalikuga on Well done üks Baltikumi suurimaid omabrändi tootesarju.

Extra_sandwich_image

Well done tooteid leiab igast toidukategoorias, sealhulgas piimatooted, munad, värsked puuviljad ja köögiviljad, liha ja kala, pagaritooted, külmutatud toiduained, värske salatimaterjali ning ürdid. Well done'i sortimendis on tooted usaldusväärsetelt ja kvaliteetsetelt tootjatelt Baltikumist ja lähiriikidest.

WD-kopa

Sarja Well done toodetel on äratuntav kujundus, mis aitab klientidel poes lihtsamini navigeerida ning tooted üles leida. Well done on suurim Maxima omabrändi tootesari. Well done'i tooted on saadaval eksklusiivselt vaid Maxima kauplustes kogu Baltikumis. Eestis leiab Well done'i tooteid kõigist 84 Maxima kauplusest üle Eesti, sortiment sõltub kaupluste eripäradest.

Maitsvad retseptid

Veel retsepte

Maxima peakokk soovitab

Valmista häid maitseid enda kodus. Maxima peakokk Rauno Saar jagab erinevaid nippe ja soovitusi, kuidas teha kodutingimustes üks imemaitsev hommikusöök. Vaata videost lähemalt ja proovi retsepti ise järgi!