Inglipuu on selleks aastaks lõppenud. Täname kõiki ingleid!
Inglipuu on selleks aastaks kõikide laste jõuluunistused täitnud.

Täname südamest kõiki häid ingleid, kes aitasid täita 1300 vähemkindlustatud perede laste kingisoovid.

Üle Eesti kogutud kingitused jõuavad pühadeks piirkondlike sotsiaaltöötajate abiga lasteni.

Inglipuu on Maxima Eesti iga-aastane jõulueelne heategevuskampaania. Projekti raames saab igaüks täita mõne vähemkindlustatud pere lapse kingisoovi. 2017. aastal ootas 42 Maxima kaupluses üle Eesti täitmist 1300 jõuluunistust.Kui Sa tunned, et soovid täita mõne lapse jõuluunistuse, siis toimi nii:
Maxima Eesti hoolitseb selle eest, et kingitus saaks kenasti pakitud. Koostöös iga piirkonna sotsiaaltöötajatega jõuavad kingitused enne aasta lõppu just nende lasteni, kes on oma soove jaganud. Ükski jõulusoov ei jää täitmata: nende laste kingitused, kes endale kampaania jooksul inglit ei leia, soetab Maxima Eesti.

Kauplused

Inglipuu on selleks aastaks lõppenud. Täname kõiki ingleid!
Korduma kippuvad küsimused

Kas kingituse saab teha ka mitmekesi?

Jah, muidugi. Kutsu appi oma sõbrad või kolleegid ja täitke mõni kingisoov ühiselt.

Kas ma saan ise kingituse lapsele otse üle anda?

Ei, sest vältimaks laste „sildistamist“ pere majandusliku olukorra alusel peame me tagama laste ja perede konfidentsiaalsuse. Kingitused toimetavad lastele jõuludeks kätte sotsiaaltöötajad.

Kuidas on valitud Inglipuule soovid?

Iga kohaliku omavalitsuse sotsiaaltöötajad edastasid meile oma piirkonnast nende laste soovid, kes sel aastal kõige enam abi vajavad.

Kas ma pean ostma kingid ainult Maxima kauplustest?

Inglipuul olevaid kinke võib osta sealt, kus ise soovid. Võid tuua ka mõne uue eseme, mille oled varem ostnud, aga see on kodus mingil põhjusel kasutama jäänud. Võid valmistada Inglipuu kingisoovi alusel kingi ka ise. Peamine – kingitus peab olema uus.

Kuidas saan infot, millised soovid on veel alles?

Kõige operatiivsemat infot, millised kingid sinu piirkonnas ootavad veel head inglit, leiad meie kodulehelt www.maxima.ee . Uuendame infot kord päevas. Selleks, et kingisoovi valida, tuleb minna kauplusesse.

Kui kiiresti peaksin kingituse ära tooma?

Too oma kingitus ära esimesel võimalusel sama kauplusesse, kust Sa lapse kingisoovi võtsid. Kui tegu on Maxima XX ja Maxima XXX kauplusega, siis anna kingitus üle infoletis. Kui kauplus on Maxima X formaat, siis kingituse võtab vastu kassapidaja. Inglite abilised jõuavad kingitused õigeks ajaks lasteni toimetada kui tood lubatud kingituse hiljemalt esmaspäeval, 11. detsembril 2017.

Kas ma võin panna kingitusega kaasa jõulukaardi?

Jah, võid küll. Armas oled, kui kirjutad näiteks „Häid jõule soovib sulle Toomas perega“ vms. Piisab Sinu eesnimest.

Kuidas ma saan vastuseid täiendavatele küsimustele?

Palun helista telefonil 555 66 740 või saada e-kiri inglipuu@maxima.ee .

Teenused

MAXIMA Finants MAXIMA Poliis teleMAXIMA MAXIMA Koopiad Kinkekaardid