Maxima tööandjana

edukalt_yheskoos

Edukad üheskoos

Maxima Eesti on tegutsenud 2001. aastast, olles tänaseks üks suurimaid maksumaksjaid ja tööandjaid riigis. Meil on kokku üle 3500 töötaja nii kauplustes, logistika- ja tootmisüksustes kui ka peakontoris. Meie töötajad pingutavad ühiselt suure eesmärgi nimel, mis mõjutab ligi 140 000 inimest, kes igapäevaselt Maxima kauplusi külastavad. Ettevõttes on üle 200 ametipositsiooni, pakkudes suurt karjäärivõimaluste valikut ning ettevõttesisest kasvamise potentsiaali. Maxima Eesti on osa rahvusvahelisest jaekaubanduskontsernist Maxima Grupe, mis ühendab kauplusi Eestis, Lätis, Leedus, Poolas ja Bulgaarias.

Võtame suurima heameelega vastu ka praktikante pakkudes võimalust saada tulevikuks vajalike töökogemusi 15 erineval positsioonil ning näha elu jaekaubanduse suurettevõtte seestpoolt. Teeme koostööd nii kutse-, ameti- kui ka ülikoolidega üle Eesti ning avame neile oma uksed, et meie kogenud juhtide ning spetsialistide kõrval uusi teadmisi ammutada.

Saame edukad olla vaid üheskoos, kus on oluline igaühe panus.

Selle saavutamiseks tugineme oma töö kultuuris kolmel sambal − teadlikkusel, vastutustundel ja eneseusul.

Väärtused

meie_meeskond

Oleme mitmekesised

Hindame kõrgelt inimese õigust vabalt valida tegevusala, elukutset ja töökohta, sõltumata tema töövõime ulatusest. Seetõttu oleme liitunud Tööandjate Ühisusega, mis koondab tööandjad, kes kohtlevad vähenenud töövõimega inimesi võrdselt kõigi teiste tööle kandideerijate ja töötajatega.

Oleme avatud kõikidele töötajatele, sest kõigil on võrdselt võimalus. Meie ligi 3500 töötaja seas on inimesi 15 erinevast rahvusest. Vanim töötaja on 82-aastat vana ning noorimad on 17-aastased abilised hooajatöödel. Lisaks on meil ligi 500 vähendatud töövõimega inimest panustamas ühiste eesmärkide nimel. Igaüks toob kollektiivi oma oskused, arvamused ja nägemuse, mis aitab liikuda edasi ning muudab meid tervikuna mitmekesisemaks. Mitmekesisus töökollektiivis rikastab ning kasvatab ühtsustunnet meis kõigis.

we care

Me hoolime oma töötajatest

Pakume oma töötajatele nii spordikompensatsiooni kui ka igaaastast gripivaktsiini, et vaim ja tervis püsiks terve. Lisaks saavad Maxima töötajad meie partnerite juures mitmesuguseid soodustusi nii spaapuhkuseks, vabaaja veetmiseks kui ka kodu renoveerimiseks.

Toetame ka oma töötajate lapsi "Maximalist" stipendiumiga nende heade õppetulemuste eest. Kooliteed alustavad lapsed saavad kinnituseks koolitarbeid ning ka jõuluvana toob igal aastal kõikidele lastele pakikese.

Kaupluste, logistika ning tootmisüksuste töötajad saavad tasuta lõunasööki ning vajadusel tagame ka elukoha ning transport, et võimaldada töölkäimist ka väiksematest asulatest.

toetame_arengut

Toetame arengut

Meie ambitsioonid ja soovid on erinevad ning hindame seda kõrgelt. Maximas töötades on igal töötajal võimalik valida üle 200 ametipositsiooni vahel erinevates valdkondades. See võimaldab ettevõttesiseselt edukalt areneda ning just endale isikupärane karjäär luua. Meil on arengu toetamiseks suurepärased arenguprogrammid ja kompetentsed juhid, kellel on kogemusi nii rahvusvahelisel kui ka kodumaisel tasandil. Just praktiliste kogemuste jagamine on meie tugevus, sest oleme Baltikumi turuliider oma valdkonnas. Maximas töötades võimalik end pidevalt täiendada, meil on nii mentorlusprogrammid kui ka sise- ja väliskoolitused.

Oleme avatud ja kaasame teineteist ühiste eesmärkide saavutamisel, anname kõigile võimaluse kasvada koos Maximaga.

Selline ongi meie Maxima. Soe ja sõbralik töökoht, kus tööd teha.

Kontaktid (E-R 8.00-17.00)