Maximas hinnatundlikel kaupadel jaanuaris hind ei tõuse

20.12.2023

 

2024. aasta käibemaksu tõusu Maxima kliendid kartma ei pea, sest poekett ei tõsta jaanuaris oma kõige hinnatundlikumate kaupade hindasid ning jätkab iganädalaste sooduskampaaniatega, mis võimaldavad klientidel valida taskukohast ja meelepärast kaupa enam kui 2000 toote seast.

Maxima Eesti tegevdirektor Kristina Mustonen: „Jaanuar on klientide jaoks raske kuu, sest palju raha on kulunud jõulukinkidele. Seda arvestades oleme teinud oma poeketi hinnatundlike kaupade osas otsuse ning jätame nende hinnad aasta alguses muutmata.“

Hinnatundlikud on tooted, mida inimesed sageli Maximast ostavad ja mis on väga soodsad. Näiteks on nende seas valik piima- ja lihatooteid, vorste, konserve, keediseid, kuivaineid, karastusjooke, majapidamistarbeid, koduloomade toitu, mõned puuviljasordid jpm. Enamik neist kaupadest pärineb kodumaistelt tootjatelt, kuid on ka Läti ja Leedu tooteid. 

Suur osa Maxima klientidest jälgivad sooduskampaaniaid, mille raames pakub poekett väga laia kaubavalikut suurte soodustustega. Igapäevaselt on pakkumises üle 2000 soodustoote.

„Paljud meie kliendid ütlevad, et teevad oma iganädalased pere toiduostud heade hindade ja kokkuhoiu pärast just Maximas. Seda kinnitab ka Kantar Emori uuring, mille kohaselt  inimesed tajuvad Maxima hindasid turul kõige soodsamatena,“ ütles Mustonen.

„2024. aastal jätkame valitud suunda, hoiame oma kliente ning garanteerime neile turu parima kaubavaliku ja hinnad,“ lisas Mustonen.

Maxima on Baltikumi suurim jaekaubandusettevõte, mille Eesti kauplusi külastab igapäevaselt ligi 140 000 inimest. Ettevõte tegutseb Eestis 2001. aastast, olles tänaseks üks suurimaid kohalikke tööandjaid ja maksumaksjaid.