Lasteraamat "Minu Aastaring": Osale loovtöö konkursil!

Head koolide ja lasteaiarühmade õpetajad!

Kutsume teid koos oma klassi või rühmaga sukelduma traditsioonide imelisse maailma! Avastage koos lastega kuidas meie igapäevaelu on põimunud erinevate kommete ja tavadega ning looge üheskoos pildikollaaž või ühisjoonistus teemal "Traditsioonid meie elus".

Saatke foto valminud kunstiteosest meile ja võite võita ekskursiooni koos transpordi ja reisisnäkkidega kogu klassile/rühmale ühte järgnevatest sihtkohtadest:

  • Maarjamäe lossi
  • Palmse mõisa
  • Rakvere linnusesse
  • Eesti Rahva Muuseumi

Lisaks saab Facebookis rahva lemmikuks valitud töö üllatuskingituse Maximalt!

Konkursi reeglid

Tingimused on lihtsad:

  1. Looge koos oma klassi/lasteaiarühmaga pildikollaaž või ühisjoonistus teemal "Traditsioonid meie elus".
  2. Saatke valminud kunstiteosest foto e-posti aadressile kampaania@maxima.ee hiljemalt 29.02.2024.
  3. Lisage juurde kooli/lasteaia nimi, klass/rühm ja oma kontaktandmed. Meie žürii valib välja 4 võidutööd, mille autorid saavad auhinnaks ekskursiooni kogu klassile/rühmale koos transpordi ja reisisnäkkidega ühte põnevasse Eestimaa muuseumisse - Maarjamäe lossi, Palmse mõisa, Rakvere linnusesse või Eesti Rahva Muuseumi. Võitjad kuulutame välja 05.03.2024.

Kõik saabunud fotod loodud kunstiteostest laeme üles ka Maxima Eesti Facebooki lehele (www.facebook.com/MaximaEesti), kus toimub 06.03-11.03.2024 rahvalemmiku valimine. Kõige enam reaktsioone/laike kogunud kunstiteose autorid saavad auhinnaks üllatuskingituse Maximalt. Võitjatega võtame ühendust e-mailis esitatud kontakti teel.

Mõnusat mõttelendu ja loovat lähenemist!

Loosime 4 toredat külastust:

DG_3976_Talvine_loss_12042023_foto_VLvaike_huge

Maarjamäe loss

See ainulaadne lossikompleks on koduks mitmele muuseumile, mis avavad külastajate ees Eesti kultuuri, ajaloo ja kunsti mitmekülgset paletti. Astuge Maarjamäe lossi uksest sisse ning avastage kaasahaaravad ekspositsioonid, mis talletavad aastasadade jooksul kogunenud rikkalikku pärandit. Maarjamäe loss on ideaalne sihtkoht neile, kes soovivad ühendada kultuuri, ajaloo ja kauni looduse naudingu ühes imelises paigas. 

Palmse_mõisa_härrastemaja_2012

Palmse mõis

Sukelduge ajatu elegantsi ja ajaloolise hõnguga maailma Palmse mõisas – võluvas ajaloolises kompleksis, mis asub Eesti suurimas ja vanimas rahvuspargis Lahemaal. See imeline mõisakompleks on rajatud 18. sajandil ning kannab uhkelt endas barokse arhitektuuri ja aristokraatliku elegantsi pärandit. Astuge läbi Palmse mõisa väravate ning avastage ilusad pargialleed, sukeldudes samal ajal ajalooliste ekspositsioonide ja kauni lossihoone maagiasse. Palmse mõis on mitte ainult ajalooline peatuspunkt vaid ka elamusterohke sihtkoht, kus külastajad saavad kogeda rikkalikku pärandit, mis on tänapäeval sama lummav kui kunagi varem.

Rakvere_linnus

Rakvere linnus

Avastage Eesti ajaloo süda Rakvere linnus, kus kivid räägivad lugusid muistsetest lahingutest ja keskaegsest võluvusest. Külastage Rakvere linnust, kus minevik põimub tänapäevaga, pakkudes elamusterohket kogemust nii ajaloohuvilistele kui ka perega reisijatele. Rakvere linnus on mitmekülgne sihtkoht, kus saavad kokku ajalugu, meelelahutus ja imelised vaated, luues unustamatu elamuse külastajatele igas vanuses.

Eesti_Rahva_Muuseumi_peahoone_16

Eesti Rahva Muuseum

Tere tulemast Eesti Rahva Muuseumi - Tartus asuvasse põnevasse sihtkohta, kus avastate Eesti kultuuripärandi mitmekesisust. Unikaalsed ekspositsioonid ja kaasahaaravad sündmused toovad esile nii maa kui linna elu, pakkudes külastajatele elamusterohket kogemust. Eesti Rahva Muuseum on inspireeriv koht, kus minevik saab tänapäevaks ning külastaja avastab meie rahva mitmekülgse loo. Tulge ja sukelduge Eesti kultuuri sügavustesse siin, Eesti Rahva Muuseumis!